bebeğim çok uyuyor lütfen yadım!!

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve aslicakir tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aslicakir
  1. aslicakir

aslicakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar nihayet bebeğimiz dün dünyaya geldi fakat çok uyuyor emzirmek için uyandırmaya çalışıyorum fakat uyanmıyor sanki uyku hastası ne olur yardım edin bir problem mi var

2. 24 Temmuz 2009
  3. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ah be gülüm bundan 5 ay önce bende senin gibiydim hatta kızım uyurken nefes alıyomu diye onu izlerdm saatlerce emzirmek için burnunu sıkar altını açar öyle emzirirdim cadımı...
    ama yine uyurdu fakat bu olay 1 ay sürdü ve artık kızımın uyuması için gözünün içine bakıyorum :)
    bu günlerin tadını çıkar eğer sarılık değilse sorun yoktur uyuya uyuya büyüyecek annesi uykuyada ihtiyacı var..

4. 24 Temmuz 2009
  5. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Aynı durumu ben de yaşadım canım, mama vermek için uyandıramıyorduk. Bebekte doğum yorgunluğu diyorlar, ne de olsa bizim çektiğimiz kadar onlar da çekiyorlar. Benimki 1-2 günde düzelmişti, hatta bir uyandı, uyutmak için savaş verdim bu sefer. Güle güle büyüt, bol bol sütler canım...

6. 24 Temmuz 2009
  7. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Sarılık değerlerini ölçtürün. Problem yoksa bırakın uyusun. Çok arayacaksınız bugünleri zira :)

8. 25 Temmuz 2009
  9. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    altını açın derler dr lar . uyandırıp beslenemniz gerek.

10. 25 Temmuz 2009
  11. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    keske benimkide uyusa.....:Saruboceq:
    cok degil bisaatte uyusa günde yeter ama benimkinde tik yok...ilk günler hastaneye götürmüstük baska bi sebepten dolayi....cocuk doktoru bile uyandiramamisti....altini aciyodum....suyla siliyodumm...ayaklarinin altina hafifce vurun demisti doktor onuda denemistim hatta bi ara gidiklamaya baslamistim düsün artik anca uyaniyodu oda 10 dakika sonra tekrar uyuyodu...bi problem olmaz canimm..tadini cikar bu anlarin....yenidogan sariligi olmamasina özen gösterin...sürekli emzirmeye devam edin...hicbisicik olmaz kuzuna.....

12. 25 Temmuz 2009
  13. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    sakın hipoglisemiye girmesin canım aman dikkat et. altını aç,kulağı ile oyna, nini söyle ama uyandırıp bol bol besle mutlaka... karnının iyice doyduğundan emin olduktan sonra da bırak uyusun... arkadaşların dediği gibi çok arayacaksın bu günleri:) sen de fırsattan yararlanıp dinlen ki sütün artsın, sağlıkla büyüt bebişini canım...

14. 27 Temmuz 2009
  15. destinadogan

destinadogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    daha ilk günleri
    benim kızımda çok uyuyodu mama vermek için uyandırmaya çalışsam bile uyanmıyodu
    ama şimdi 17 günlük acıkınca bi uyanıyo ağlaya ağlaya
    o yüzden sen keyfine bak bence :)

16. 28 Temmuz 2009
  17. sevgi84

sevgi84 aşkım oğlum beN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşımızın dediğine katılıyorum benim bebeğim sarılıktı hep uyuyordu sarılığı atlattıktan sonra kendine geldi.sende ihmal etme ve sarılık değerlerine bi baktır derim canım.

18. 28 Temmuz 2009
  19. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle bebişini gülegüle büyüt canım. Sonrada eğer sarılığı yoksa bırak uyusun sende keyfine bak. Eşinle bol bol vakit geçir. Zira uzun bir müddet bunları arayacaksın.