bebeğim çok zayıff :((

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve fisnur tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : fisnur
  1. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm,bebeğim 8 ayını bitirdi en son dr gittiğimizde 7,600 gr dı, ve iştahsız bir bebek ,balık yağını hangi aydan sonra veriliyor versem bir faydası olur mu acaba tavsiyelerınızı beklıyorum arkadaşlar

2. 29 Haziran 2010
  3. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kımse yok mu yardımcı olacak bana :KK43:

4. 29 Haziran 2010
  5. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda çok zayıf 15 aylık 8800 oda evde tartınca dokrorda daha az çıkar biz bi tane vitamine başladık maşallah çok açtı iştahını tabi herçocuk farklı ama bi dene istersen adı minadex bide ben kızım küçükken zorla yemek yedirdiğim için çok pişmanım yemeye küstürdüm daha yeni isteyerek yiyor..

6. 1 Temmuz 2010
  7. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın bende bazen çok zorluyorum yemek konusunda ama ne yapayım elımde değil artık benımde psikolojim bozuluyor .vitamını alacağım en kısa zamanda çok tşk ederim

8. 2 Temmuz 2010
  9. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim bi akraba oğluna nasıl yediriyordu biliyomusun arkasına gizlenip yüzünü sıkıp boşaltıyordu ağzına yazık 2 saat ağlıyordu çocuk.şimdi 4 yaşında 13 kilo 98cm ciddi yeme bozukluğu var bu benim önümde çok kötü bi örnek o yüzden artık zorlamıyorum

10. 2 Temmuz 2010
  11. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    istahsiz cocuk cok kotu gercekten.. cocuklarda demir eksikligide istahsizlik yapiyormus.. benim oglumda cok istahsizdi minadex azicik ise yaradi.. icinde balik yagida var onun.. insallah acilir istahi bebeklerinizin..

12. 3 Temmuz 2010
  13. hafza

hafza pamuk elli İSRAM....... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım.........iştahsız bebeklerde arı sütü çok işe yarıyormuş...........ama kaç aylıkken yada kaç yaşında veriliyor bilmiyorum.........komşumun oğlu 1.5 yaşında kullandılar ve işe yaradı .........bi araştır istersen...........bende hep zorla yemek yedirmenin daha çok iştahsız yaptığını duydum biliyorum anneler dayanamıyo ama biraz kendi haline bırak bakalım belki yer.....Allah yardımcın olsun.........

14. 4 Temmuz 2010
  15. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    çok haklısın arkadaşım.. bebeğe zorla yemek yedirmek onu daha iştahsız yapıyor.. yengemden biliyorum çünkü... onu öyle görünce ben şimdi kızıma asla zorla yemek yedirmiyorum.zaten o acıktığı zaman bi şekilde belli ediyor... Kolay gelsin..

16. 4 Temmuz 2010
  17. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu arada seven seas portakallı balık yağı verdim 2 ay kadar haftada 3 kez filan. şimdi bıraktım ağır gelir die.. bebekler bunu çooookk severek içiyor..

18. 5 Temmuz 2010
  19. adaleyna

adaleyna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde 12 ve 2.5 yaşında 2 kızım var büyükte 2 yaşına kadar zorla yedirdim şimdi maşallah ne olursa yiyor.boşuna kahrolmuşum diyordum ama küçük kızım beni resmen hayata küstürdü bu dediğiniz vitaminlerin hepsini ayrı ayrı denedim çizgi filmler izlerken,resim yaparak,banyoda yada mutfakta bişeyler yıkayarak eve kedi köpek alarak komşu çocuklarını toplayarak yok anacım yemiyo çocuk...Çıldırıcam .Zaten hala yemekleri eziyorum hiç çinemiyo direk yutuyo yani işim çok zor.Bu size teselli olsun ama lütfen birazda bana teselli......