Bebeğim çok zor uyuyor.

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve canan76 tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : canan76
  1. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bebişimin uykusu gelince bir türlü uyuyamıyor,çok huysuz oluyor,sürekli ağlıyor ,hele akşam 9 dan sonra çıldırıyor sürekli kafasını sağa sola çeviriyor, sadece kucağa alacağız ve ayakta dolaşacağızki sussun fakat bu da çoğu zaman sonuç vermiyor uyumuyor ve ağlıyor her yolu denedik ,her türlü sallama yöntemini denedik 12 gibi uyuyor buda biz çok yoruyor.fikirlerin ize ihtiyacım var

2. 28 Aralık 2009
  3. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım büyük ihtimalle kolik sancısı bu... bizde de var ama artık azaldı bazı günler hiç olmuyor...olduğunda akşam 8 de bir başlıyor gece 1-2 hatta bazen 3 ü buluyordu... doktor kolik olduğunu söyledi ve huzursuz olduğunda budysiyle bırakın sadece ve odaları gezdir dedi,işe yarıyor gerçekten...bir de saç kurutma makinasını açınca rahatlıyor...bezini
    açıp çıplsk bırakmakta bir yolu :)) ama dikkat et çişini yapabilirkaydirigubbakcemile3

4. 28 Aralık 2009
  5. Kalemiti

Kalemiti ♥ saygın tuna'm♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ahh ahh
    kolik sancısı bunlar bizdede baya baya azaldı sukurr hiç azalmıcak sanıyorduk sabır etmek gerek zamanla azalıyor o sancılar cocugu uyutmuyor bilee
    en iyisi benmari usuliyle ısıtılmış zeytin yagı ile karnını ovalamak biraz rahatlatıyorr
    arzumm gozunuz aydın canım :))) sizinde azalmışş super ya hiç bu gunleri goremicem sanıyordum bizde 2 gundur daha rahatizz sukurrrr

6. 28 Aralık 2009
  7. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim oğlumda aynıydı saatlerce kucakta geze geze canımız çıkıyodu oda sürekli ağlıyodu
    şimdi çok şükür geçti hemen uyyor ama yine kucakta tabi kolik durumu çok zor bi durum ben o dönemi fitillerle atlattım doktorum uyku probleminde fitil yapabilirsin demişti bende çaresiz kaldıoğımda yaptım bi kaç defa

8. 28 Aralık 2009
  9. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    msjjjjj tekrarıııı:S

Son düzenleme: 28 Aralık 2009
  10. 28 Aralık 2009
  11. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm arkadaşların ddii gibi kolik sancıısı...neler çektim kırk gün boyunca bi ben bide allah bilir şimdiide bazı günler oluyor ama hafif şekilde atlatıyor bebişim....tek çare elektirikli süpürge ve sallamakdı sadece bu iyi geliyordu bebişime.....:1no2:
    ve hala kolda sallıyarak uyuyor sıpam :bbo:

12. 28 Aralık 2009
  13. mgulec

mgulec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    Başka bi problem de olabilir tabi ama, Arabada susuyorsa gaz sancısıdır. Bizim doktorumuz bi karışım verdi, reçete edilebilen ama her eczane yapmıyor. Onunla biraz olsun uykularımız düzene girdi hamdolsun.

14. 28 Aralık 2009
  15. canan76

canan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sağolun ama gaz sancısı değil, maşallahh gazını patır patır atıyor.uyurken çok zorluk çekiyoruz kendi kendine uyuyamıyor, sadece uykusu geldiğinde ağlamaya başlıyor, uykuya direniyor,kendini kasıyor,uyuyana kadar bize rahat vermiyor.gündüz daha kolay uyuyor ama gece çok zor

16. 28 Aralık 2009
  17. secdenur

secdenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    113
    kulak agrisida olabilir bizim olmustu kafasini sallayip duruyordu canim yavrum.uyumuyordu gezince birazcik susuyordu sonra tekrar.agliyordu.doktora goturdum kulagi agriyormus megerse.2 gun oyle agladi.ilac kullandik gecdi cok sukur.

18. 28 Aralık 2009
  19. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bzimkıde öyle 10-12 arası uykusu gelıyo gozler kıpkırmızı uyuyamıyo uyursa ıyı uyuyo ama gecemıyo bı turlu uykuya bı özumu yok dedı doktor