Bebeğim çoook iştahsız lütfen yardım

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve plaj tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : plaj
  1. plaj

plaj bitanem kurabiyem dünyam Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar benim kızım 24 şubat doğumlu.yani 6 aylık ek gıdaya girmemiz gerekiyo. ancak kızım sadece devam sütünü emiyo ve yoğurt çok az.............. az şeftali yiyo yok denecek kadar az ama....................ne çorba ne başka hiç bişe yemiyo ne yapcamı bilmiom zayıfta bayağı ....ne olur yardım edin önerilerinizi bekliyorum

ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

:nazar::nazar::nazar:

2. 6 Eylül 2010
  3. goncagul_ce

goncagul_ce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım seftaali yedigine göre tatlımsı seyleri seviyo sende talı olabilecek daha baska meyvaları dene muz mesela kayısı olabilir..kavanoz meyva püreleri var onların tadıda güzel onlardan dene..ben alıstırana kadar bebe bisküvisini herseye koydum hosuna gidiyodu tatlılara alıstıktan sonra corbaya gectim simdi hepsinden yiyor kızım..önce kasıkla beslenmeye alısmaları gerekiyor kasıgı redediyolar cünkü..bıkıp usanmadan degişik tadlar dene elbet sevecektir..corbayı ertele simdilik hazır mamalar var onalrın tadıda güzel dene bakalım...kolay gelsin...

4. 6 Eylül 2010
  5. reptilia

reptilia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim oğlum da çok iştahsızdı herşeyi denedim yemesi için ve sevdiği bazı şeyleri bulabildim mesela armutlu ve muzlu muhallebi (ki hem kalorisi iyi hem de besleyici), sütlü pirinçli mamaları da seviyor. Çok zor birşey iştahsız bebek ama denemeye devam etmek lazım. Allah kolaylık versin canım, bebişine de bool bol iştah.

6. 6 Eylül 2010
  7. plaj

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım teşşk ederim ....dediğini yapcam ...ancak hazır kavanozları istemiyorum ya ...zaten sütüm olmadı hep milupa verdim ondan bile çok üzülüyorum...bide böle tazesi varken hazırları pek ya bide hazır mamalarda katkı maddesi çok diolar ............teşşk ederima.s.

8. 6 Eylül 2010
  9. plaj

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    armut ve muzu deniycem çok sağol...hem nasıl zor sorma...ne versem kilitliyo ağzını yaaa....sanada kolay gelsin sağol a.s.

10. 6 Eylül 2010
  11. HavvaEsen

HavvaEsen Havva/ ESRA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    plajcım tarhana dene bi de Esra çok severek yiyo.
    Muzu da öyle. Yoğurdu yemiyo ama bi kaşık çorba bi kaşık yoğurt kakalıyom yemek zorunda kalıyo. Bi de yemiyosa zorlama tiksindirirsin

12. 24 Eylül 2010
  13. plaj

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Havvacım sağol canım deniycem tarhanayı.malesef annemde bitmiş tarhana eşimin gelmesinede 26 gün kaldı benim evde var gidince yedirrim sağol...öptüm esrayı.