bebeğim daha 3.5 aylık

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve kasem tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kasem
  1. kasem

kasem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar acil yardım istiyorum sizden bebeğim 3.5 aylık feci derecede elini emmio ne yapacağımı bilmiyorum ve çok zor gögsümü veriyoum ne olcak halmiiz yardımn.....

2. 23 Şubat 2010
  3. vaveyla_esk

vaveyla_esk kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Beğendikleri:
    59
    Ödül Puanları:
    63
    canım o ayda parmaklarına ilgisi artar..tek oyuncağı o..zamanla oyuncaklara ilgisi yönelince unutacak emin ol..bir zamanlar ben de çok takmıştımboshayallersmile

4. 23 Şubat 2010
  5. kedi34

kedi34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimki henuz 40 gunluk, yaklasik 20 gunlukten beri elini emiyor, once acliktan saniyordum ama meme emdikten hemen sonra da yapiyor, gecer diye umuyorum

6. 23 Şubat 2010
  7. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.271
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    113
    Merak etme arkadaşım benim oğlumda aynı durumda. Deli oluyorum memeyi zorla 1-2 dk emip bırakıyor sonra ya elini ya benim omzumu kolumu emiyor. Yapacak hiç bişe yok ilgili ilgisiz her konu başlığına yazıyoprum soruyorum ama kesin çaresini bilen yok bekleyip göreceğiz ama memeyi almama konusunda o ne kadar inat ederse bende o kadar inat edeceğim doktor sağıp ver emmiyorsa dedi ama memeyi bırakır diye korkuyorum sabredeceğim deneyeceğim uykusunda emiyor o nedenle bende uyurken emziriyorum. Geçici bir süreçse geçene kadar böyle napiiim

8. 24 Şubat 2010
  9. pikolata78

pikolata78 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yalancı emziğe karşı değilsen verebilirsin. daha küçük belki çabuk alışır.

10. 24 Şubat 2010
  11. boncuklar

boncuklar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benım arkadsımın ogluda elını emıyordu tıpkı sızler gıbı unutur zamanla dedı ama bebegı şuan bır yasında ve hala elını emıyor.elını emıyorsa emzıge de kısa surede alışacaktır tavsıyem emzıge alıştır

12. 24 Şubat 2010
  13. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38

ay canım benim merak etme bebekler dünyayı ağızla keşfetmeye başlar önce.hem onların haz aldıkları bişeydir.onlar için uyarandır. elini her şeyi ağzına götürerek tanır. merak etme geçecek korkacak takacak bişey yok.bende başlığı görünce korktum hasta felan sandım. tek derdin bu olsun canım ya. gayet normal.sağlıkla büyüt bebeğini

14. 24 Şubat 2010
  15. kasem

kasem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkederim hepinize gönlüm rahatladı bbeğinizle mutlu yaşamlar

16. 26 Şubat 2010
  17. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi elini emmenin tam zamanı ama elini emmek memeyi emmekten tatlı geliyosa çözüm yolu aramalısın 1. emzik vermiyosan emzik ver 2. yarım kundak yapmanı tavsiye ederim böylelikle emizr ve böyle uyut bi zaman sonra memenin gerçekte ne kadar tatlı oldugunu anlıcaktır :)

benim oğlum 6. ayını bitiriyo hala yarım kundak yaparak uyutuyorum hem üstünü açmıyo hemde korkup uykudan sıçramıyo

18. 1 Mart 2010
  19. tazzie

tazzie Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızım da aynı zamanlarında elini emerdi hep. bazen bileğine kadar sokardı hatta. ben emzik kullandım bir süre. ama kızım verirsem emiyordu, vermezsem emziğini hiç aramıyordu. şuan 7 aylık oldu ve geçti o elini emmeleri. çevreyle o kadar ilgili ki eli aklına gelmiyo bile..