bebegım dısarıda nefes alamıyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ozlemyb tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : ozlemyb
  1. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bu durumla karsılanınız varmıı??
    bebegımı dısarı cıkardıgımda kendını kas katı kenetlıyor nefes almıyor sureklı bı ıkınma halınde oluyor cokk korkuyorum ya :1no2: ası için saglık ocagına gıttık cokk yakınn evımıze, aynen dedıgım gıbı yaptı kaskatı kesıldı kıpkırmızı oldu gozlerını kocaman actı korkunc gorunuyordu nefes alamıyordu kosa kosa gırdım saglık ocagına doktorlar hemen cıgerlerıne baktı bısey yok cıgerlerınde dedıler
    evde veya kapalı bı yerde boyle bır sorunumuz yok sadece dısarıda boyle yapıyor

Son düzenleme: 26 Mart 2009
  2. 26 Mart 2009
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106

Belki alerjik bir durumdur..acaba polen yada çicek tozu mu dokunuyor bebeğinize? yada rüzgar vuruyordur yüzüne nefes alamıyordur...?:uhm:

4. 26 Mart 2009
  5. ozlemyb

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    tahmınım ruzgardan ama yaptıkları hıc sıradan seyler degıl yada olabılır bısey bılemıyorumm :1no2: sımdı doktoruyla gorustum beyın emarı cekelım dıyor
    ıyıce arastırmak ıstıyorum cunku hemen doktora gıttıgımde delık desık edecekeler bebegımı bılıyorum senağlama

6. 26 Mart 2009
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok fazla dışarı çıkmıyorsa korkuyor olabilirmi?sen yinede bir doktora götür çok geçmişolsun

8. 6 Nisan 2009
  9. kirmizi07

kirmizi07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benım bebegımdede aynı sorun vardı bende korktumm yazdıklarının aynısını benım bebegımde yapıyordu sonra zamanla yanı alıstı anladımkı dısarıya alıskın olmadıgı ıcın suan öyle aşırı sorunu kalmadfı korkma bence normaldır buısey cıkmaz emınım

10. 6 Nisan 2009
  11. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    çok geçmiş olsun.. 2 aylık bebeğe hemen MR çektirmekte ne yaa günah bu yeni doktorlar tam bir ALLAHın cezası..
    biraz daha araştır.. her hastanenin çocuk doktorunu ara ve olayını anlat onlar seni bilgilendirirler.. korkuyor olabilir daha çok küçük..

12. 6 Nisan 2009
  13. ozlemyb

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    evet sorun bebegımın ruzgarda tıkanması baska bişey degıl hafta sonu 4 saat dısarıdaydık hıc bısey olmadı ruzgar cıkaya baslayınca aynı seyler tekrarladı hemen arabasının tentesını kapattık sorun kayboldu
    oyle ıyı bılıyorlarkı hassas oldugumuzu ve bunu kullanıyorlar acıyorumm bu dusuncedekı doktorlara nasıl bı para askıdır bu delırmemek elde degıl

14. 12 Nisan 2009
  15. kirmizi07

kirmizi07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bak sana söylemiştim....bişey yoktur dıyedaha küçükler rüzgar tıkıyor nefeslerını o kdr..hadı bakalım gözun aydın:KK66:

16. 12 Nisan 2009
  17. ozlemyb

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    saol canım allah kımseyı yavrusuyla sınamasın rabbım butun anne kuzularına saglık versın

18. 12 Nisan 2009
  19. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benimkide rüzğartı hiç sevmez suratını şekilden şekle sokar kafasını çevirir
    birde dışarı alışkın değilse gördüğü değişik herşeyden korkar