Bebeğim doğum kanalına girmemiş dahaa...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Chitlembiq tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Chitlembiq
  1. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    38+4 teyim. Dün doktor randevum vardı. Doktor vajinal muayene yaptı ve bebeğimin henüz kanala girmediğini ve gelmeye niyeti olmadığını söyledi. Sonra NST ye bağlandım. Sancı çıktı. Kalp grafiğimizin de iyi olduğunu söyledi doktor. Suyumuz da güzelmiş. Bol bol yürüyüş yapmamı söyledi ama burası dağ başı gibi bir yer hem de hava çok soğudu. Nasıl yapacam ki? Evdeki sayılır mı bilmiyorum.

Bebeği kanala girmediği halde sancısı başlayıp doğuma giden var mı aranızda bunu merak ediyorum. Yoksa bebeğim gecikecek mi?

2. 20 Ocak 2010
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kanala girme konusunu bilemem daha önce hic dogurmadim ama....yürü dediyse acilmasini istemis havalar soguk evet cikamiyosan apartmandaysan yada evin iki katliysa bol bol merdivenlerden in cik cok faydaliymis

4. 20 Ocak 2010
  5. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bebeğin başı aşağıda değilmi?Yani doğum pozisyonunda değilmi?

6. 20 Ocak 2010
  7. leadangel

leadangel Tuğkanın annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende doğumundan bir hafta önce 38+4 te kontrolüm vardı gitmiştim dra doğum kanalına girmemişti kuzum herşey normaldi nst te sancı yok denecek kadar azdı yalancı sancılardı yani açılmam hiç yoktu gelmeye niyeti yok demişti sen gibi banada doktorum suyum falan çok güseldi 1 hafta sonraya randevu vermişti biz 39+4 te sbh gidecekken o gece suyum geldi ve gittik 4 te gece doğum başlamıştı 1 cm açıklık vardı ve bebeğim ogün akşam 6 da doğdu normal doğumla çok zor bir doğum geçirdim doktorumun bile yaşadığı en zor doğumlardanmış bebeğin doğum kanalına girmemesi bizi çok yordu ve benim bebeğim kanala girmediği gibi birde sağ tarafta hafif yan duruyordu ve doğpumda doktorumun ve hemşirelerin çekmesiyle doğum yaptım ama herkesin farklı oluyor sen takılma doğum kanalına girmesi dakikalık bir olay yani belkide girdi bile sen bunu konuşurken hayırlı doğunlarınız olsun inş. ben doğum duyduğumda içim ürperiyor daha etkisinden çıkamadım oğluşum 2 aylık oldu ama
    doğum hikayem
    http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-oykuleri/333606-tugkanim-hikayemiz.html

8. 20 Ocak 2010
  9. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğum pozisyonunda canım. Ama kanala inmemiş ve açılma da yok.

10. 21 Ocak 2010
  11. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende 39 haftalık hamileyim bu ayın 28.inde yani haftaya perşembe günüm doluyordu hesapta 3 gün önce doktora gittimve bana senin daha 2 yada 3 haftan var dedi bende şaşırdım demekki benimde kanala inmemeiş henüz ben haftaya bekliyordum şimdi günüm tam belli değil yani .28 ocak geçsin tekrar gidicem doktora bakalım ne olcak

12. 21 Ocak 2010
  13. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Anladım canım belki birden iner...

14. 21 Ocak 2010
  15. mai29

mai29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sıkma canını son gunde dahı gırebılıyor doğum kanalına,sana bır de tavsıyem halam soyledı işe yaradığını soyluyor sende istersen bır dene zararı olacak bırşey değil çunku KABAK ÇEKİRDEĞİ ye bebişin dönmesine yardımcı oluyormuş denemekten zarar gelmez derim sevgiyle kal hayırlı doğumlar dılıyorum..kaydirigubbakcemile3

16. 22 Ocak 2010
  17. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 Çok teşekkürler canım. Denemeye çalışıcam.

18. 22 Ocak 2010
  19. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    keyfine düşkün senin minik.... Yan gelip yatıyor :jeyyar: