bebeğim emmek istemiyor

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sembar tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : sembar
  1. sembar

sembar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğim açlıktan ağlıyor ama memeyi kesinlikle almıyor .sadece uyku arasında alıyor çok üzülüyorum .acaba ne yapmalıyım lütfen yardım:1no2:

2. 22 Ağustos 2008
  3. adabasar

adabasar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim benim belki sancisi vardir yada biryeri agriyodur dr danistinmi?

4. 22 Ağustos 2008
  5. sherry456

sherry456 Guest

eğer biberonu falan tutuyorsa sagıp vermeyi dene istersen belki işe yarayabilir.

6. 22 Ağustos 2008
  7. sembar

sembar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor uykuda emiyorsa yeter dedi
    biberonuda kesinlikle almıyor

8. 22 Ağustos 2008
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizm bebişte 2 gündür açççççççççç almıoyr yani aç ama ağlıyorda zaten beni emmiyordu biberon alıyordu onuda almadı vitammin aldım ben devit 3 kestim...

10. 22 Ağustos 2008
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimki 2 YLIKKEN BIRAKTIIIIIIII DÜŞÜN YANİ...:eek:klava:

12. 22 Ağustos 2008
  13. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar memeye pekmez sursenıze arkadasım yaptı cokta basarılı oldu bır deneyın derım.

14. 23 Ağustos 2008
  15. tebessum77

tebessum77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızım 1.5 aylıkken emmeyi bıraktı sadece uykuda biberon alıyordu uyanıkken hayatta birşey yemiyordu. 6. ay bitti birden uyanık yemeye başladı. dr.da kendisi bırakır ne yapsan nafile demişti

16. 7 Ekim 2010
  17. rcanlar

rcanlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar, sütü sağıp vermek yerine bebeğinizi iyice uyuyup uykuya daldıktan sonra emzirin. o zaman emiyorlar. ilk oğlumdada aynı sorunu yaşadım. yaklaşık 2 ay uykuda emzirdim.sonra düzeldi ve 20 ay emdi. şimdi 2. oğlumdada aynı sorununu yaşıyorum. 2 aylıktan itibaren emmek istemiyor. şu an 7. ayın içindeyiz. düşünün 5 aydır uykuda emziriyorum. 2 saatte bir uyutup emziriyorum. emdiğini farkedince bırakıyor, sallıyorum tekrar uyutuyorum ve tekrar emzirmeyi deniyorum. oldukça zahmetli fakat en iyi yöntem bu. sütünüzde kesilmez böylece. sütü artıran gıdalar ise: kuru fasulye, bulgur ve pirinç pilavı, soğan, tahin. bu gıdalar vücutt suyu tutuyor.yani sizi susatıyor ve içilen su süte dönüşüyor. birde kendinizi yıpratmayın. çünkü bebişlerin dediği oluoyr. ilk oğlum emmediğinde depresyona girmiştim ve hayatı kendimede onada zehir ettim. ama 2. oğlumda bu sorunu daha uzun ve daha zor yaşamama rağmen moralimi yüksek tutmaya çalıştım. bu bebeğede yansıyor. o yüzden kesinlikle üzülmeden uykuda emzirin. inş hepimizin bebekleri düzelir ve 2 yaşaına kadar emzirebiliriz.

18. 24 Şubat 2013
  19. ceterissparibus

ceterissparibus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bebegim 1 haftadir karni ac olmasina ragmen beni emmek istemiyor. Memeyi agzina goturur goturmez katila katila aglamaya basliyor.sagip kasikla verirsem yiyor. Eskiden mememde teselli bulur susardi. Simdi memeyi gorunce cildiriyor.Cok uzuluyorum. Bebegim memeye o kadar duskundu ki. Emmek istemeyisine inanamiyorum. Psikolojim bozuldu resmen. Surekli aglayan uyumayan ve emmek istemeyen bi bebek haline geldi. Sadece uyurken kisa bir sure zorla emziriyorum.ve ok mizmiz.Ayni sorunu yasayan arkadaslar nasil atlattiniz? Doktorumuz gececegini soyledi ama ben memeyi birakacak diye cok korkuyorum.daha 4.5 aylik cok erken birakmak icin. Dis cikariyor olabilir mi?