bebeğim emmeyi bıraktıı..:(((((

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve g.a.m.z.e tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : g.a.m.z.e
  1. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebeğim memeyi bıraktıı zorla veriyorum ama nafile bağıra bağıra ağlıyo almıyo memeyii .bende bardağa sağıp kaşıkla veriyorumm biberonlada almıyooo okadar üzülüyorumki anlatamamm..geceleri emiyodu ama şimdi onuda bırakacak gibiii eskiden gece uykusu çok iyiydi şimdi doğru düzgün emmediği içinn acıkıyo her saat başıı uyanıyooo gündüzleri desen zaten pek uyumuyoduuu hep aksilikler üstüste geliyooo off çok bunaldımmmm...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:sizce memeyi bırakmamsı için bi çare varmıdırr..

2. 18 Nisan 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    O inatçıysa sen ondan daha inatçı olacaksın. Acıkınca elbet alacak memeyi. meme dışında birşey verme bakalım nolacak. Zorlada olsa daya memeyi.

Bebeklerin ara ara tutuyor böyle emmeme inatçılıkları, ama galip gelen sen olacaksın.Hayde kolay gelsin:1rolleyes:

4. 18 Nisan 2008
  5. EU3

EU3 Guest

evet canım zorla acıkınca mecbur alacak memeyi seni biraz zorlayacak ama ee açta duramaz dimi nereye kadar ......pes edecektir.

6. 18 Nisan 2008
  7. -aixsxe-

-aixsxe- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım çok üzüldüm ne kadarlık bebeğin .
    benim kızımda aynı şeyleri yaptı almak istemedi çok ağladım tıpkı senin gibi bardağa sağıp kaşıkla verdim günde bir öğün mama verebilirsin gönlü olunca alıyordu benimki inş. seninkide alır mamaya çok alıştırma ama onuda harap etme seni çok iyi anlıyorum .
    yatarak emzirmeyi falan dene :KK43:((

8. 18 Nisan 2008
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    gamzecim senin bu cadının elinden çektiğin nedir..bende senin adına üzülüyorum..umarım geçici bi dönemdir..beyda hanım bir an önce düzelir tekrar seni emmeye başlar..malum beydanın ara ara tuhaf huyları tutuyor:)))

10. 18 Nisan 2008
  11. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Gamzecim belki bir problemi vardır bir doktora götür bakalım iyice bir kontrol etsin bebişini

12. 18 Nisan 2008
  13. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Canım bebeğinin belki sancısı vardır gaz sancısı yada başka bir sancı .. Çünkü sancıları olduğu zaman canları çok yanıyor emmek istemiyorlar .. Bu sorun devam ederse eğer bir doktora göster bence.

14. 18 Nisan 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım yediklerine dikkat ediyormusun baharatlı yada sarımsak soğan yediysen ondanda yapar kendimden biliyorum ki sarımsak yediğim bi gün oğlum emdikçe agladı sankı sutumun tadı acıymıs gıbı umarım ole bıseydendır ki emmemesi çok büyük sıkıntı olur senin için allah yardımcın olsun

16. 18 Nisan 2008
  17. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm gamzecim
    inan çok üzüldüm
    ama hemen umutsuzluğa kapılma
    biraz daha uğraş umarım tez zamanda eski haline döner beydamız...

18. 19 Nisan 2008
  19. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çok teşekkür ederim hepinizeee..dediklerinizin hepsini yaptim iyice acıkmasını bekledim acıkınca mecbur emecek nasıl olsa dedim ama nafileee..sürekli gazını çıkara çıkara veriyorum memeyi doktora götürdüğümüzde doktor demiştii..belki sütümün tadı acıdır diye her seferinde bakıyorum tadına tadıda acı değilll...bırakmaması için uğraşıyorummm allah yardımcım olsun çook zor bir durummm kaşıkla verince buseferde kaşığa alışacak kaşıkla vermesem acıkınca emmiyoooo..çok huysuzzz benim kızım çokkkk.ama olsun herşeye değerrr o..annesi yesin onuuu..