Bebeğim emmeyimi bırakıyor?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve MAVXIXGXUXN tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : MAVXIXGXUXN
  1. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar şu anda çok endişeliyim, hem emziriyor hemde ek mama veriyordum ama bugün memeyi kesin kebul etmiyor, ne sorun var anlayamadım, çok yoğun bir regl dönemi geçiriyorum hormonlarla alakalı olabilir mi? ya da biraz ara verse yine emermibeni? Başına gelen var mı?

2. 7 Ocak 2009
  3. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayni sorunu bende 1hafta önce yasadim 2 gün emmek istemedi:kızgın: mecburen mama verdim:jeyyar: sonra ablami aradim malum 3 cocuk büyüttü ustalastisırnaşık şey ablam sakin mama verme alisirsa daha seni emmez dediCADIARZU aciktimi mecbur seni ister dedi gercektende öyle oldu:lepi: acikti ve emdi:lepi: umarim senin bebeginde seni emer cünkü anne sütü en güzeli bebeklerimiz icin :ecrin_bebek::KK46:

4. 7 Ocak 2009
  5. MAVXIXGXUXN

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklısın canım ama ben uzun bir süredir ek mama veriyorum şöle dolu dolu olmadı hiç göğüslerim, uykusuzluk derken önce beni ardındanda mamayı alıyordu bir terslik var ama anlamadım?

6. 7 Ocak 2009
  7. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yediklerin sütün tadını değiştirmiş olabilir. Acı yada baharatlı değiştirmiş olabilir. veya kullandığın parfüm varsa kokusunu beğenmemiş olabilir. uykusunun arasında vermeyi dene bir de.

8. 7 Ocak 2009
  9. MAVXIXGXUXN

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tamam birde bu gece deneyeyim uykusunun arasında inşallah emer az da olsa içim rahat ediyordu.

10. 7 Ocak 2009
  11. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede gece uyurken dene insallah seni emmeyi birakmaz :ecrin_bebek:buarada kendini strese sokma ben cok üzülmüstüm yagmur beni emmiyor diye senağlamagercekten gögüslerim bosaldi hemen üzüntü etkiliyor anneyi:1no2: bende hemen toparladim kendimi ve iki gün sonra eski düzenimize geri döndükhihoyyyt umarim bebegin seni emmeyi birakmaz:Saruboceq: lütfen stres yapma olurmu:1hug:a.s.

12. 7 Ocak 2009
  13. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben bugun ekim annelerine hepbunu yazdım.emmedi dooru dürüst.valla kusura bakmasın evde mamada yoktu ac kaldı.en son kucağıma aldım evde hem dolastırdım hem emzirdim.o da 10 dk anca emdi o lkadar aclığa.şimdi yine verdim almıo.sütün tadı deşti diyemem cünkü hiç emmio tadıyla ilgili bi sorun deel.ama kudurdu bugun zilli:)

14. 7 Ocak 2009
  15. MAVXIXGXUXN

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah noluyor bu yaramazlara bakalım uykusu gelince ne yapacak umudum yok ama bıraksında istemiyorum hiç.

16. 7 Ocak 2009
  17. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    belkı boğazı acıyordur yutkunamıyordur.oyuzden emmek stemeyebılır.

18. 8 Ocak 2009
  19. MAVXIXGXUXN

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Peki boğazı acısa biberonu alır mı? yani mamayı reddetmiyor, bu arada gece zar zor bi kere verebildim o da bi göğsümü sadece, ne kadar çıktıysa 2-3 dakika emdi, sabahta çok zorlanarak verdim ya sanki göğüslerimde hiç yok gibi, üzülmicem diyorum inşallah geçici bir süreçtir.