bebeğim emmiyor:((

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bebuba tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bebuba
  1. bebuba

bebuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2:bebeğim 15 gün emdi ve daha sonra sütüm kesildi zaten bi kaç damla geliyordu doymuyordu çok ağlıyordu.şuan aptamil mama veriyorum doyuyor ve çok mutlu ağlaması kalmadı mamaya başladıktan sonra.şuan 25 günlük bebeğim ama ben çok huzursuzum mama verdiğim için.sütüm gelmesi için yapmadığım şey kalmadı gelmedimi gelmiyor işte.bebeğine mama veren varmı benim içim çok huzursuz.benneyaptımki

2. 8 Temmuz 2009
  3. Ekinoks

Ekinoks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    hiç mi sütün yok dr tavsiyesi ilemi başladın.sağmayı dene.. eğer sütün geliyorsa bebeğe kaşıkla vermeyi dene....süt yapımı memedeki süt bezlerinin uyarılmasıyla olur.buda bebeğin emmesi ile... eğer emmiyorsa sağmayı dene bakalımm.

4. 8 Temmuz 2009
  5. bebuba

bebuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maalesef hiç sütüm yok.doktor tavsiyesiyle başladım. sadece 15 gün verebildim oda gece gündüz sürekli ağlıyordu meğer doymuyormuş.şuan doyduğu için mutluyum ama enne sütümü veremediğim içinde çok huzursuzum bu durum çok moralimi bozuyor.

6. 8 Temmuz 2009
  7. elif2005

elif2005 ıste geldıııııııı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizim burda anne sütünün gelmesi ve çoğalması için kaynar diye bir içecek yaparlar hatta lohusa kadın 40 gün içer bu içecekten istersen bir int.den araştır bir de onu dene bakalım çok geçmiş olsun canım

8. 8 Temmuz 2009
  9. bebuba

bebuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim.valla ne yaptıysam olmadı anneminde aynı böyle olmuş.genetik bir durum galiba.herkez anne sütü üzerinde çok durunca psikolojim bozuldu mama aç kalmasından iyi değilmi ama.böyle oluncada kendimi çok suçlu hissediyorum.

10. 12 Temmuz 2009
  11. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Cnm anne sütü önemli ama yoksa mama vereceksin, açmı kalsın bebecik yani, sonuçta va da vermiyo değilsinki, suçlu hissetme bu yüzden

12. 12 Temmuz 2009
  13. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153

Cnm lohusa şerbetinin sıcak halimi bu
    :uhm:

14. 13 Temmuz 2009
  15. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    humana stil tea ( emziren anneler için süt yapıcı çay ) al canım onu dene istersen

16. 13 Temmuz 2009
  17. bebuba

bebuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    süt yapan bi çok şeyi denedim ama olmadı şimdide tamamen çekildi zaten sütüm şuan hiç yok.bende mama veriyorum.karnı doyması daha önemli aç kalmasından iyidir diyorum ama yinede içim içimi yiyor :KK43:(

18. 13 Temmuz 2009
  19. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim kuzum de 21 gün aç kaldıktan sonra farkettik sütümün olmadığını mamaya başladık. çok çabaladım yapmadığım, içmediğim şey kamadı. en son doktorum "-birazda süt bezleri ile alakalı müsait değilse gelmez sütün" dedi. senin de dediğin gibi bebişlerimiz aç mı kalacak. ben hala sağıyorum kendimi 2 kaşık ta çıksa onu içirip üstüne mama veriyorum. kuzum doyup gülücükler yapınca dünyalar benim oluyor. imkanın varsa aptamil al anne sütüne en yakın mama... moralini sakın bozma, Allah çaresi olmayan dertlerden korusun. çok öpüyorum bebişini canım.