bebeğim erkek olabilirmiş...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve medine tarafından 22 Mart 2007 başlatılmıştır.

22 Mart 2007
    Konu Sahibi : medine
  1. medine

medine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dün dr ye gittim
    şuan 13 haftalık hamileyim dr erkek olabilir dedi ama yanıltıcıda olabilirmiş çok sevindim ama ben bebeğimi hep kız gibi hissediyorum belkide çok düşündüğüm için

2. 22 Mart 2007
  3. candanbilgic

candanbilgic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm Banada 16 .hafatda Gitmeme Ragmen Gostermedi Ama Buyuk Ihtimalle Kizdir Dedi.....bende Hep Erkek Gibi Hissediyorum..allah'tan Hayirlisi.............

4. 22 Mart 2007
  5. KADXIXS

KADXIXS aşksın sen cansın sen:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hayırlısı olsun hakkımızda ben 12 haftaya yeni girdim anca bir ay sonra kontrole gidicem belki ozaman gösterir sağlıklı olsunda ne olursa olsun ilk çocuk kız erkek farketmez.

6. 22 Mart 2007
  7. candanbilgic

candanbilgic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklisin Kadiscim....benimde 4 Nisanda Kontrolum..nasil Dayanicam Bilmiorum..öle Gusel Seyler Varki Almamak Icin Zor Duruyorum..öğrenim Alisverise Baslicam

8. 22 Mart 2007
  9. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hayirli Olsun Medine Ve Candan. Bende Cumartesi Gösterirse öğrenicem Cinsiyetini çok Heyecanliyim.

10. 23 Mart 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Ben Bugün Gittim Göstermedi Kendini.2 Nisanda 2. Düzey Ultrason Testi Var Bakalim çikacak Mi Ozaman .erkek Gibi Diyo Ama Kesin Değil.

12. 23 Mart 2007
  13. sekinci

sekinci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    gularam hadi hayırlısı yarın gösterecek kendini yigenim demekki.allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin cümlemizinkini

14. 13 Kasım 2007
  15. mavi_gece

mavi_gece Guest

bende şuan 16 haftalık hamileyim medine. 14 haftada cinsiyetine baktırdım hiç tereddütsüz erkek dedi dr. bende hep bi kızım olsun istemişimdir ama tabii önce sağlıklı hayırlı bi evlat. habere çok sevinmiştim üzülmemiştim bile erkek diyince dr. ama şimdi biraz üzüntüsünü yaşıyorum ve bunu atlatamamaktan korkuyorum..

16. 22 Ocak 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende canım 14 haftalıkken öğrendim erkek olabilir dedi doktor ama kesin deil dedi banada hep kızmış gibi geliyordu bende şimdi ileriki haftaları bekliyorum kesinleşmesi içinn sağlıklı olsun tabi önemli olan o...

18. 23 Ocak 2008
  19. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    baŞIN sağolsun canım anneni kaybetmişsin ben takıntı yapmıyorum önemli olan sağlıklı olması dediğin gibi ilk çocuğum zaten erkek kız farketmez ikinci olsada farketmez gerçi sadece benim içime hep kız gibi doğdu o yüzden erkek olduğunu duyunca şaşırmıştık ama seviniyorum aslında ablamın 2 kızı war benimki değişik olucak bizim ailede erkek yoktu :)))