Bebeğim gece uykusunda çok ağlıyor

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve nesv tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nesv
  1. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar, şuan internette çaresizlik içinde ne olabilir diye araştırıyorum. Yemin ederim bütün gece şu saate kadar 15 dakika uyuyamadım ve çalışıyorum... Allahtan bugün c.tesi.
    Ata birkaç gündür geceleri uyumuyor... biryerimi ağırıyor doktora götürmelimiyim götürsem ne desem... aslında uyumuyor demek yanlış olur, aslında uyuyor yani hep gözleri kapalı ama uykusunda huzursuzlanmaya başlıyor önce yanına gidiyorum sallıyorum olmuyor emziriyorum olmuyor ayağıma alıp sallıyorum olmuyor geziniyoruz olmuyor hep ağlıyor... deliricek gibi oluyorum sonra gezinirken sakinleşiyor yatağına koyuyorum 10 yada 15 dakika sonra yine aynı şeyleri tekrarlıyoruz. gaz problemi yok Ata'nın hiç şikayetim olmadı onunla ilgili sonradan sonraya gaz problemimi çıktı anlamadımki acaba sütmü gelmiyor göğsümden diye biberonla veriyorum yine ağlıyor... dişmi çıkartıyor öyle fazla ateşi olmuyor ama inanın kaç günden beri perişan oldum. çalışmasam neyse çok yorgunum çokbitkinim aynı şeyleri yaşayan biri var mı? ne kadar sürecek böyle ne olur paylaşın kızlar. hiç böle değildi gece bir iki kere uyanır emer sonra tekrar uyurdu, son zamanlarda oldu ne olduysa... yoksa tek benim bebeğim mi böyle :a015:

Son düzenleme: 5 Eylül 2009
  2. 5 Eylül 2009
  3. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gece uykusunda emmiyorsa hastalık habercisi diye biliyorum istersen telefonla bir ara drunu olmadı götür bir muayene ettir.Belki kuzuma sancı giriyodur dişten filan ay kıyamam yaaaaaa.Bunlar ne kadar narin,hassas dertlerinide söyleyemiyolar kuzucuklar

4. 5 Eylül 2009
  5. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım bencede doktora götür son zamanlarda böyleyse belki bi sıkıntısı vardır. benim bebiş arada yapıyor böyle ıhlamur içiriyorum mışıl mışıl uyuyor sonra.

6. 5 Eylül 2009
  7. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emiyor tatlım ya ama bıraktıktan sonra yine ağlıyor... bende süt yetmedi sanıp biberonla veriyorum ama anladımki açlıkla ilgisi yok. belki diş olabilir... diş çıkartan varmı, böylemi yapıyolar diş çıkartırken? arkadaşımın bebeği sessiz sedasız çıkarttı dişini 5 ayda. hiç böyle huysuzlanmadı. Ata'nın nesi var anlamadım. ateşi 37.2 ölçmüştüm şimdi yine normale döndü zaten ağlamıyor gündüzleri... neşeli bile sayılır. ne oluyorsa gece oluyor... 3 gecedir böyleyiz. uykusuzluğa dayanamıyorum artık hiç bana acımıyor. gündüz uyursa bende yatıcam yanına 2 saat uyusam yeter.

8. 5 Eylül 2009
  9. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu gecede yaparsa götürücem tamda hafta sonuna denk geldi... inşallah diştir kızlar ya kötü bişiy olmasında :KK46:

10. 5 Eylül 2009
  11. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben varım aynı benim bebeğimi anlatıyosun ama sana şöyle söyleyim doktorada götürsen doktorun yapıcağı bişey yok en kötü fitil at der.yada kalpol ver der.benimkide yalaşık bir aydır seninki gibi geceleri iki kere kalıp emip yatan bebek gitti şimdi gece 5 6 kere kalkıyo ve hemen uyuyamıyo ağlıyo zaten bi çığlıkla ağlıyo.ben doktora sordum artık diş ten olabileceğini söyledi.hem sen kendinde sölüyosun gündüzleri sıkıntısı yok neşeli diye .hasta olan bebek gecede durmaz gündüzde durmaz canım.hem her bebeğin durumu farklı bazı bebek diş çıkarırken eteşler içinde yanar iştahsız olur huzursuz olur.bazı bebekte sessiz sedası çıkarır.başkalrıla kıyaslama bence .umarım sende bende atlatırız .uykusuz klamak zor helede çalışırken daha da zor .allah yardımcımız olsun

12. 5 Eylül 2009
  13. nesv

nesv Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne zamandır böyle... yani ne kadar sürecek, bebişlerede yazık bizede yazık :KK43:
    kalpol dediğin ilaç ne ilacı... bana doktor ateşlenirse diye fitil vermişti zaten arı kesici ateş düşürücüymüş. gece ateşi çıktı biraz kullandım fitili ama bana mısın demedi. ne yapacağımı şaşırıyorum, birde acı acı ağlıyorki içim parçalanıyor. kucağıma alınca sakinleşiyor ağlamıyor ama yine inler gibi mıkırdanıyor. çok üzülüyorum ...

14. 5 Eylül 2009
  15. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım calpolde fitil gibi ağrı kesici .valla zor durumda olduğunu anlıyorum aynısını bende yaşadığım için elin ilacı olsa başına sürer diyicem .ama muhtemelen diştendir sen gene bir doktora göster istersen .ben sen gündüz rahat huzurlu dediğin için rahat ol dedim bişeyi yoktur diye çünkü dediğim gibi bi yerinde bişey olsa gecede gündüzde durmaz devamlı ağlar.bide kendinden düşün bizim hep dişimiz ağrıdında gece vurmazmı onlarda öle demmekki .sen genede bir doktora göster.ve yakınında yardım edebilcek birir varsa annen ayınvaliden gibi bi kaç gece onlarda kal en azından sende uykunu almış olursun rahatlarsın

16. 5 Eylül 2009
  17. buket-26

buket-26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    Banada diş belirtisi gibi geldi... Çünkü benim oğlum da öyle. Şu an ikinci dişini çıkarıyor.. Ağlarken bazen kafasını,kulağını tutuyor ya da saçlarını yoluyor ama gözler kapalı... Birkaç gündür de hiçbirşey yokken ağlıyor gece göz kapalı ama öyle içtenki yürek dayanmıyor.. Gündüzleri daha az..
    Bazende gazı olduğunda ağlıyor yine böyle içli içli... Geçecek bu günler ama...
    Şu 6 aydır deliksiz 6-7 saat uyusam hasretim valla.. Canları sağolsun.

18. 5 Eylül 2009
  19. rebeca

rebeca nazlım benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebeğini bakıcıya mı bırakıyosun...