bebeğim geceleri çok inliyor.Siz de de böyle bir sorun var mı?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Baharcan16 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Baharcan16
  1. Baharcan16

Baharcan16 MİNİK KUZUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar kızım gece emmek için uyandıktan sonra hemen geri uyuyo ama sabaha kadar ıh ıh ıh deyip duruyo gözü kapalı olduğu halde. Uyanana kadar güzel uyuyo 4 saat kadar sonrası hep inleme ıhlama eğer emziğini vermez pışpışlamazsam ağlamaya dönüyo.doymuyomu diye gece mama vermeyi denedim yine aynı yatmadan önce rezenede veriyorum yani gaz olduğunu düşünmüyorum.düzenli olarak sabah akşam kakada yapıyor.sizce problem ne olabilir.?sizdede aynı sorunu yaşayan varmı?ne yapmamı önerirsiniz?.

2. 25 Aralık 2009
  3. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde de aynı durum söz konusu gece 4-5 ' ten sonra inleyerek uyuyor kızım.. ben kaka yapma sıkıntısı diyorum.. çünkü sabaha karşı ya da öğlene doğru ilk kakasını yapınca rahat bir uyku çekiyor. bilmem sizde de aynı mı?

4. 25 Aralık 2009
  5. nurefsann

nurefsann Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canim ilk ay benim kuzumda oyle inliyordu.doktor gaz sancisindan dolayi dedi..bir kac zaman sonra kendi kendine kesildi inlemeler .ins. senin kizinda atlatir..

6. 25 Aralık 2009
  7. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benımde aynı suan oyle oldu eğer kakasını saat 5 te uayndgında rrahatça yaparsa iyi yoksa bugun 7 ye kadar inledi drudu gözler yumuk saat 7 de basladı ağlamaya bi 5 dk sonrada kakasaını yaptıı emdi uyuyo şimdi:)

8. 25 Aralık 2009
  9. Baharcan16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar cevaplar için teşekkürler..ancak ben kaka yada gaz sıkıntısı diye düşünmüyorum açıkcası çünkü kızım her gece yatmadan önce kakasını yapıyo 12 gibi..yapmadıysa zaten gece uyanıyo hiç uyumuyo yapana kadar .gazı var desem rezene veriyorum yatmadan 30 cc yani rezeneden sonra 1 kere beni emiyo..yani 6 saat tesir etmesi lazım rezenenin haksızmıyım..acaba diyorum şimdi kızım 3 aylık 15 saat uyuması gereiyomuş gündüz çok uyuyoda ondanmı yapıyo ama gözleri kapalı..off çözemedim bi türlü..CADIARZU

10. 25 Aralık 2009
  11. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide aynı durumda inliyor sürekli gündüzleri uyutmıyayım dyorum ama saatlerine alıştı uyumak istiyor 1 er saat uyyup uyanıyor ama sanırım gece uykusu kalmıyor bu yüzden

12. 25 Aralık 2009
  13. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    gazdan cnm o..gazı olunca inliyo

14. 25 Aralık 2009
  15. epokhe

epokhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlum aylarca inlemişti sabaha kadar beşiğini sallıyodum uyanmasın diye. gerçi 14 aylık sallanması hala aynı da:) ciddi bişey olduğunu zannetmem bizimki çok gazlı bi bebek ondan olabilir ama alışmışta olabilir.

16. 25 Aralık 2009
  17. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ahhh o gazzz yokkmuuuu benim kızım da kolik di allaha çok şükür artık azalıyo. ama hala geceleri ıhhh ıhhh yapmasından ben stres olup uyku tutmuyo geçicek inşalah sabır

18. 25 Aralık 2009
  19. Baharcan16

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim kızımda 3 aylık oldu ama önceleri yoktu böyle bişey son 15 gündür var ..peki gazdansa ne yapmak lazım ..bide size sorum var ilk doğduğunda dr zinco vermişti..bir iki kereden sonra kullanmadım şimdi kullansam olurmu yani üzerindeki son kullanma tarihine daha çok var ama açıldı ya bi kere 3 ay önce bişey olurmuki(oda sıcaklığında duruyodu)..yada bu gaz sorunu için öneriniz varmı..