bebeğim gitti

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve birumutt tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : birumutt
  1. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    selam arkadaşlar bebeğimi kaybettim okadar üzgünümki anlatamam.hamile olduğumu ilk sizle paylaşmıştım benimle birlikte hepiniz sevinmiştiniz.çok üzgünüm keşke bende onunla birlikte ölseydim diyorum bazen kabullenemiyorum 8 yıl bekledim ben onu.o beni 5 haftada bırakıp gitti.kontrole gitmiştim doktora dış gebelik olduğunu söyledi acil ameliyata aldı beni ve gitti bebeğim.kendimi okadar umutsuz,yorgun bezgin hissediyorumki nasıl atlatacağım bilmiyorum.bir an aklımdan çıkmıyor.

2. 9 Nisan 2009
  3. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım çok üzüldüm başın sagolsun çok zor bir durum ama sabırlı olman lazım ıNŞAALLAH yeniden hamile kalırsın canım.

4. 9 Nisan 2009
  5. tekecen

tekecen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun hayırlısı mevla inş en kısa zamnada yerini doldurusn canım

6. 9 Nisan 2009
  7. tekecen

tekecen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben bu siteye yeni girdim nasıl kullanıcamı bilmiyorum beni arkadaş olarak kabul edermin sevinrim

8. 9 Nisan 2009
  9. seline

seline Guest

seni çok iyi anlıyorum şuanda bende benzer durumdayım çok beklediğim istediğim bebeğimi bozulmuş gebelik nedeni ile kaybediyorum. ne kürtaj yaptı ne başka bişey bekleyeceksin kendi düşecek dedi 5 haftalıktı benim bebeğimde.Allah hepimizin yardımcısı olsun..

10. 9 Nisan 2009
  11. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.seni cok iyi anlıyorum cünkü bende 4 aylık bebeğimi kaybettmiştim hamieyken.ama şimdi Allahıma şükürler olsun yaklaşık 3.5 aylık bi oğluşum var.sabırlı ol canımm .hep pozitif düşünki herşeyin güzel olsun.Rabbim ikinci bi hamileliği tekrar yaşatsın sana:teselli:

12. 9 Nisan 2009
  13. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecmıs olsun acını anlıyorum ama isyan etme Allah en ıyısını bılır saglıklı degılmıs meger bebısın inş en yakın zamanda tekrar hamıle kalırsın önemlı olan senın saglıgın

14. 9 Nisan 2009
  15. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hg canıma.s.tabıkı kabul ederız nıye etmeyelım:1hug:

16. 9 Nisan 2009
  17. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    amin inşallah.ben bebeğimi kaybedeli tam 1 hafta oldu ama hiç aklımdan çıkmıyor çok üzgünüm kabul edemiyorum bir türlü.artık hiç umudum yok.

18. 9 Nisan 2009
  19. seline

seline Guest

Lütfen öyle umutsuz düşünme bende şuanda 5 haftalık bebeğimi kaybediyorum çoktüm resmen bunu öğreneli ama yapacak bişey yok. Allah büyük İnşallah tekrar verecek üzülerek moral bozukluğuyla daha çok zor olacak herşey lütfen hemen umutsuzluğa kapılma.