bebeğim gittiiiiiii:((((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bmy tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : bmy
  1. bmy

bmy uzman Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    işte bukadar kafama taktım okadar çok istedim ki bebek gitti:KK43:(((((((dün aniden kanamam başladı moralim çöktü hiçbişey yapamadım çelişkiler ve sorularla doldu kafam kanama arttı ve sonunda gitti okdr ağladım üzüldüm ki ama biliyorum sakınan göze çöp batar çok kafamıza takıp kendi kendimizi helak ediyoruz artık paydos ne yumrtlama günü hesaplicam ne ovulasyon kiti alcam ne de başka bişi yapcam herşeyi oluruna bırakcam ve kafamı kitlemicem kendim ettim kendim buldum:KK43:((((((((((8senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 25 Mayıs 2008
  3. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ğecmis olsun canım üzülme benim doktorum anne eğer hamile kalmısa tekrar hamile kalması cok kolay dedi ğercektende doğru cıktı dedikler kendin toparla benim bebeğimi ben yatarak yedi ay tasıdım sürekli kanamayla ve erken doğum oldu bebeğimi malesf yasatamadık inankı ilk etapta düsmesi öyle olmasından cok iyi her seyde bir hayır vardır ama biz bilmeyiz sen üzülme ve allah dua et sana sağlıklı uzun ömürlü ve hayırlı evlat versin diye bizimdi dualarımızı senin icin

4. 25 Mayıs 2008
  5. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sabır versin canım ben de hamileliğimin ilk alarında kanama geçirdim düştü düşecek derken durdu çok yaattım 5 ay hep sırt üstü yattım.ama allaha şükür bişey olmadı. seni iyi anlıyorum bence biraz uzaklaş imkanın varsa eğer tatile felan çıkın .gene olur .hiç takma .

6. 25 Mayıs 2008
  7. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    çok üzüldüm canım bir bebek isteyipde sahip olamamanın nasıl birşey olduğunu çok iyi bilirim ben yıllar önce üç yıllık tedaviden sonra hamile kaldım o dönemler gerçekten çok zor çok sıkıntılıydı şu anda iki tane çocuğum var allah hayırlı ömürler versin kaç yaşındasın bilmiyorum ama benden sana abla tavsiyesi kendini rahat bırak çok fazla takmamaya çalış bunun zor olduğunu biliyorum ama ben ilaç kullanırken değil dinlenme döneminde hamile kalmıştım allah yardımcın olsun a.s.

8. 25 Mayıs 2008
  9. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm canım geçmiş olsun bak hamile kalabiliyosun bunada şükret tekrar hamile kalırsın inşallah.............

10. 25 Mayıs 2008
  11. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Çok Çok geçmiş olsun arkadaşım, cevap yazan arkadaşlarımın söylediklerine katılıyorum
    hayırlısı buymuş öyle düşün ve gerçekten 1,2 ay içerisinde tekrar hamile kalma olasılığın yüksek canım
    bak biz hala kalamadık, benim 1,5 yılı geçti hala hamile kalamadım
    Takdir neyse o olur, bize düşen dua etmek
    bizlerin dualarıda seninle, üzme tatlı canını

12. 25 Mayıs 2008
  13. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gecmis olsun canim, teselli edecek soz bulmak zor:KK43: Sagliksiz hamilelikler dusukle sonlanir diyorlar. Belki de boylesi daha hayirli olmustur ikiniz icin de.Allah sabir versin.

14. 25 Mayıs 2008
  15. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamile haberine ne kadar seviniysem buna da bir o kadar üzüldm.ama yıpratma kendini vardır bir hayır..düşük olan bebklerin %99 u engelli,down sedromlu bebekler oluyormuş.buda allahın bir lutfu canım...bak hamile kalabiliyorsun ya buna sevin..biraz kendini topla yine olur sıkma tatlı canını

16. 25 Mayıs 2008
  17. SENACE

SENACE Guest

GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM.
    LÜTFEN KENDiNİ SUÇLAMA, HERŞEY NASİP KISMET.
    ALLAH YAKIN ZAMANDA SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT NASiP ETSiN.

18. 25 Mayıs 2008
  19. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm ama bak en azından hamile kalabiliyorsun ya ben napiim 3 senedir uğraşıyorum herşeyde bir hayır gizlidir bitanem