bebeğim grip

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve rose01 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : rose01
  1. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar oğlum grip olmuş öksürüyor burnu akıyor hırıltısı var hiç birşey içmez oldu doğru düzgün emmiyor mamada almıyor ne yapacağım doktora götürdüm buğün ilaç verdi peki tecrübeli anneler ne yapmam gerek yavrumun gözleri kıpkırmızı hiç hali
    yok :uhm::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 7 Ekim 2008
  3. sevcan19

sevcan19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    canım geçmiş olsun.aynı dert bizdede var. kızımı öyle gördükçe kahroluyorum.çok zor emiyor burnu tıkalı o yüzden nefes almak için emmeyi bırakıyo sinirleniyor ağlıyor. okyanus suyu aldık.o biraz rahatlattı. hırıltı balgamdan kaynaklanıyor onun için zeynep kamildeki doktor asist diye bi ilaç verdi. birde grip için peditus veriyorum. ilaçları vermeyince rahat uyuyamıyor.ilaçları içince çok terliyor terlemesi iyidir dedi hastalığını atıyormuş.birde kulak çubuğuyla burnunu sık sık kontrol et. sümük oluyor onu al.rahat nefes alsın. sende kendine dikkat et hastalanma salgın var. çok geçmiş olsun annesi üzülme iyileşecektir. :KK46:

4. 7 Ekim 2008
  5. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sizede geçmiş olsun teşekürler ederim evet burnuda akıyor dediğini yapacağım şimdi uyudu bakalım fazla sürmez birazdan kalkar

6. 7 Ekim 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun sakın ihmal etmebenim kızımda 10 günlükken oldu ve 4 gün yogun baskımda yattı hırıltısı varsa bu grip degildir ilerlmiştir ilaçlarını düzenli kullan burnunu temiztut 2-3 gün içinde düzelme olmazsa kontrole git.çok geçmiş olsun

8. 8 Ekim 2008
  9. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun canım.umarım en kısa zamanda iyileşir bebeğin.bizimde babamız hasta,oğlumu uzak tutmak için ne yapıcağımı şaşırıyorum..

10. 8 Ekim 2008
  11. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar teşekürler hırıltısı fazla ya devamlı öksürüyor yavrum ne yapacağımı şaşırdım

12. 8 Ekim 2008
  13. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba geçmiş olsun aynı durum kızımda da var sprey verdi dr birde şurup iki haftaya yakın devam ediyor hırıltılar dikkat etmek gerekiyor ara ara öksürmeye başladı ama ciğerlerinde bişey yok dedi dr şimdilik sadece ilaçları kullanın dedi inş tez zamanda kuzularımız iyileşir

14. 8 Ekim 2008
  15. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok gecmıs olsun canım.endıselenme oksurmesı asıst'ten dolayı,balgam sokturur asıst onun ıcın oksuruyor,balgam atar o sekılde daha ıyı.ilaçlarını ıhmal etme,kısa zamanda ıyılesır umarım

16. 9 Ekim 2008
  17. zeynom08

zeynom08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım.Bebişin bulunduğu odayı nemlendirmek için buhar yap.boğazını,burnunu yumuşatır.Bir de bol bol ılık su içir ki balgamı atabilsin.Pekmez de ver biraz,ıhlamurla.Umarı işe yarar.

18. 9 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

malesef benim bebişimde hasta bugün aşıya gittik önce doktoro gösterdim haftaya erteledi bu arada peditusu 2 yaşından önceki bebekler için 3 günden fazla vermiyoruz dedi haberiniz olsun...

inekobasi bunu beğendi.