bebeğim gülmüyor

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve zullall tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zullall
  1. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    2 ay, 20 günlük bir bebeğim var. bebeğim beni görünce gülmüyor, sevinmiyor, tepki göstermiyor. bazen agucuklar yapıyo ama sadece sabahları ve sadece babasına yapıyor. bana yapmıyor. sürekli konuşuyorum gelişimi için, bazen bakıyor ama bazen ben yokmuşum gibi davranıyor. doktoru gelişiminin normal olduğunu söylüyor.
    şimdi bebeği olan annelere sormak istiyorum. bebeğim çok mu küçük bunları yapmak için. ne zaman bana tepki verecek, ne zaman gülecek. gerçekten çok üzülüyorum. bu durum normal mi...:çok üzgünüm:

2. 5 Eylül 2008
  3. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hiç üzülme zulal:) bu çok normal ,inanırmısın benim bebegim nerdeyse 6 aylık olacak kızım daha yeni yeni gülücükler kahkahalar atmaya başldı,daha önceleri biz özelliklede ben ne yaparsam yapayım hiç gülmez ilgilenmezdi çok üzülürdüm beni tanımıyor sevmiyor diye,benimkide bitek sabah uyandıında azıcık gülerdi okadar sonra tepkisiz suratsız bir bebewk olurdu:) şimdi grsen beni görünce seviniyor heycanlanıyor o minicik gözleri beni arıyor..bende senin gibi çok üzülürdüm ama demekki bebeklerimizin yapılarından kaynaklanan bişeyler bunlar sabret annesi göreceksin farklı oldugunu ilerde hissettirecek sana...

4. 5 Eylül 2008
  5. tolder

tolder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de 2 ay 1 günlük bebeğim var. agular yapıp gülüyor. zaten çevreyi daha yeni tanımaya başlıyorlar. ilgi çok önemli. kendini üzme . 1-2 ay sonra gülücükler atmaya başlar.

6. 5 Eylül 2008
  7. serince84

serince84 sude'm,şevval'im Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzme kendi sakın baska bebeklerlede kendi yavrunu kıyaslama
    unutmaki her bebegin gelişimi farklıdır hiçbiri birbirine benzemez
    sen yavrunla iyi vakit gecirmeye calış bak isteyince babasına gülüyomuş
    belki babacı olabilir ama olsun:roflol::roflol::roflol:
    bak cok yakın anne dediğine bile şait olucaz ALLAH IN İZNİYLE
    SEVGİLERLE CANIM

8. 5 Eylül 2008
  9. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebegının gulmemesı onun gelısımının normal olmadıgı anlamına gelmez bence bebeklerınde yapısı karakterı var bazı bebekler cok guleryuzlu oluyor bazılarıda pek gulmuyor benım kızımda cok guluyordu dıyemem 4 aya kadar mutsuzdu hep hem gaz problemımızde coktu ama sımdı cok sukur ıyı emınım senın bebegınde senı gordugunde gulucukler atacak daha cok kucuk annesı

10. 5 Eylül 2008
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    daha cok yolun basinda annesi unutmaki bebek diye adlandirilsalarda onlar birer insan farkli karekter yapilari olucak herbirinin hepsi birbirine benzesi tum dunya ayni tip insanlarla dolup tasar benim kizim 4,5 yaklasiyor nesele bir bebek ama inan 3,5 kadar tik yoktu hele bana yemek alt temizlemek gozuyle baktigi kesindi ama simdi gor cilve numara ne ararsan var bence bekle zaman onu cok degistirecek

12. 5 Eylül 2008
  13. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. içim rahatladı:)

14. 5 Eylül 2008
  15. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım da 1 ayını doldurduktan sonra sürekli gülmeye başladı ama bana özel bi durumu yoktu herşeye herkese saçma sapan nesnelere bile sırıtıyodu ben de bana farklı davranmıyo diye üzülüyodum biraz, annelik işte ille bişeyleri takıcaz şimdi 5 aya yaklaştık artık baya tanıyor beni büyüsün seninki de seni görür görmez başlayacak sırıtmaya

16. 6 Eylül 2008
  17. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım telaşlanma benim kızda öyleydi şimdi ise çok ciddi bir yüz ifadesi var diyor herkes yani şuan bile ben ve babası hariç hiçkimsede gülmüyor gülse bile çok az çok ciddi kızın var diyolar galiba seninkide benim kızım gibi olcak

18. 7 Eylül 2008
  19. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    off canım sorma benim kızımda bayanlara gülümsüyor sadece ama erkeklere babasına hele çıldırıyor kahkaha atıyor babayı çook seviyor o ne derse ne yaparsa kahkaha atıyor ama bayanlar hiç pas vermiyor gülümseyip geçiyor.ama babişkosu kızımla çok ilgileniyor hep onunla konuşuyor şarkı söylüyor ondan kaynaklıyor erkeklere babasına kahkahalarla gümesi :roflol: babaya cıldırıyor resmen ama bende myleydim babamı başka seviyorum kızımda öyle olacak sanırım a.s