Bebeğim hala benimle yatıyor...

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Swetter tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Swetter
  1. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İlk dogdugunda cok kucuk ve alıskın degılım dıye bebegı yanımıza almıyorduk. gecelerı emzırmek ıcın kaldırmak sonra yerıne koymak yavas yavas zor gelmeye basladı. boylelıkle o buyuk hatayı yaparak bebegı yanımıza almaya basladık. sonra sonra esım bu durumdan rahatsız olmaya basladı.bu arada bebısmızde bu duruma alıstı ben yanında olmayınca hemen uyanıyor :KK43: esımde aynı yatakta yatamam bebısle ezerım falan sız yatın demeye basladı. o gunden berı aynı yataktada yatmıyoruz. bız bı koltukta o bır koltukta yatıyor ama koltuklardan bırı kucuk oldugu ıcın bır kac gundur odamızda tek yatmaya basladı. (evın en sıcak odası salon oldugu ıcın orda yatırıyoruz bebısı) yanı bu olay gıtgıde sarpa sarıyor. kocacık yatak odasında bız salonda dhası bebegım bensız uyuyamıyor ayy ne yapacagımı sasırdım. sızde durum nasıl? bebısle uyuyan varmı benım gıbı? Çok üzgünüm çoook

2. 17 Ocak 2009
  3. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende sabahları eşim gittikten sonra birkaç kez aldım yanıma ama alışıyorlamış duyduğuma göre anne kokusu süt kokusunu istiyorlarmış hep bende artık almayacağım çünkü sonra çok zor oluyor

4. 17 Ocak 2009
  5. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben çok ender alıyorum yanıma. Bazen öğleden sonra onu benim yatağıma yatırıp ben de yanında şekerleme yapıyorum. Alışır diye yatırmadım ama bence sorun etme bunu. Ama çok dert ediyorsan yavaş yavaş kendi yatağında yatırmaya alıştır özellikle gündüzleri ya da gece uykusuna dalınca kendi yatağına koy onu.

6. 17 Ocak 2009
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    sanırım hata yapıyoruz ..bebişler yüzünden kocaları yalnız bırakıyoruz fazlasıyla,ihmal ediyoruz..ben hiç yanıma almadım sadece kocam sabah işe gidince alırım yanıma o kadar..ilk günlerde ayrı yatıyoduk ben bebek odasında kızımla kocam ise yatak odasında ..ama 10 gün kadar bu böyle gitti sonra bende geçtim yatak odasına..kızıma küçük bi beşik daha aldık şimdi mutluyuz..

8. 18 Ocak 2009
  9. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizde de durum aynı anlattığın gibi,biz kızımla salonda,koyun koyuna baba içerde yatağında,4 aydır bu böyle,bizim ev kaloriferli olduğu halde salon ii ısınıyor,yatakodası ısınmıyor,babamız da sıcak sevmiyor yani herkes mutlu,ben daha dert etmiyorum bu durumu açıkçası, havalar ısınana kadar da etmiycem,hem varsın alışsınlar,ilk göz ağrımız onlar bizim,biraz büyüyünce istesek de sarılıp yatamıycaz cadılara:)

10. 18 Ocak 2009
  11. seyra

seyra *Canım Prenseslerim* Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hiç yanıma almıyorum korkarım daha çok küçük.
    Bence şimdi birşey anlamıyorlardır 3 aydan sonra daha uyanık olurlar.

12. 18 Ocak 2009
  13. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya aynı sorun bizde de var malesef..:KK43:( ikizlerden biri yatağına alıştı güzel uyuyor gazı olmazsa ama diğeri bana çok alıştı kucağımda uyuyor mmadan sonra yatağına yatırdığım zaman hemen anlıyor ve başlıyor mızıldanmaya... kocişde demişti ben içerde yatayım diye ama ben istemedim bebişler yüzünden birde kocişle ayrı kalmayalım diye zor olsada alıştık ikimizde yatak odasında yatıyoruz.. gündüz salonda anakucaklarında rahat yatıyor ikiside ama gece kendi yataklarında yatmaya gelince biri güzel yatıyor hatta sadece gecede bir kere uyandı bugün mesela ama diğeri beni bırakamıyor kokumu aldı geçen kendi yastığımın üzerine koydum içerden bişey almaya gittim uyumuştu bende deymedim ve yanına yattım bir baktım yastığın ucundan bana doğru sokulmuş yanağıma yapışmış.. biz 3. ayımızdayız bende bir an önce ayırmaya çalışıyorum.. gazı var o yüzden sık uyanarak uyuyor nasıl alıştıracağım oda bir soru işareti işde....:KK43:)?

14. 18 Ocak 2009
  15. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    ben ilk eve geldiğimizden beri yatağından ayırmadım hep uyutup yatağına yatırdım koynumda yatırmayı çok arzuluyorum ama kusması biraz fazla olduğu için emmeden sonra yan yatırma yastığı ile yatağında yatırmayı tercih ettim hep biraz büyüsün mesela yazın koynuma alıp ona sarılarak sımsıcacık yatmayı çok istiyorum bencede dert etmeyin kızlar derin uykularında yatırın yataklarına zamanla alışırlar mesela bende derin uykuya dalmadan yatırırsam hemen ağlıyor kucağıma alınca hemen uyuyor dalınca yatırıyorum hiçbir sorun olmuyor ama tabii buarada bebikim kucağa alıştı galiba napıcaz bilmiyorum

16. 18 Ocak 2009
  17. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ben asla yatamam ya. uyurkalır ezerim diye korkarım. çok cesaretlisiniz kızlar.

18. 18 Ocak 2009
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benimkide ilk zamanlar kucaktan inmiyordu.Ama zamanla değişiyorlar.
    annem ayağında salladı hep.Şimdi onun için ağlıor.
    Bazen gündüzleri gözümden uyku akıyor,ayağım ağrıyor.Diyorum ki ah yine kucağımda uyusaydı da şöyle koyun koyuna uyusaydık diye :KK70:DD
    beterin beteri oluyo her zman:)))