Bebeğim halen daha dönmedi yaaa

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve azteki tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : azteki
  1. azteki

azteki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,34+4 günlük olduk ama halen daha donmedi bebeğim.normal doğum istiyordum ama şimdi sezeryandan başka şansim kalmiyor heralde.sizin bebkleriniz kaçinci haftada döndü?dönermi sizce benim oğlan.

2. 4 Ekim 2008
  3. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktorunla konuşmadın mı bencede dönmeyince sezeryana alıyorlar sağlığı yerindeyse takma canım sezeryan daha ii dior herekes...

4. 4 Ekim 2008
  5. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    azteki bende 32. haftamdayım benim oğlan da dönmedi hala :KK43: ama doktorumun söylediğine göre ve internette de okuduğuma göre 37. haftaya kadar vaktimiz varmış , 37. haftada belli olurmuş sezeryan olup olmayacağı.. bende normal doğum istiyorum adı üstünde "normal" doğum yani olması gereken inşallah sağlıkla dünyaya gelirler

6. 4 Ekim 2008
  7. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende 35.haftamdayım sanırım benimkide daha dönmedi ayın 7sinde kontrolümüz var ozaman belli olur ama benimkinin kafası yukarda gibi daha.dogum anında dönen bile oluyormuş canım inşallah herşey yolunda giderde normal dogum yaparız.

8. 5 Ekim 2008
  9. irem tuana

irem tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 32 haftalıgım benımkıde daha donmedı .haftaya kontrolumuz var bakalım ne dıycek dr amcamız.

10. 5 Ekim 2008
  11. bannu

bannu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 37+2 günlüğüm benimki de daha dönmedi benimde çarşamba günü belli olur heralde normal mi sezeryan mı olacağı

12. 5 Ekim 2008
  13. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm
    benimde oğluşum son kontrolde dönmemişti doktorumuz 37.haftaya kadar döner dedi bende normal doğum istiyorum inşallah dönerler.tabiki doğum anı herşeyden önemli gelmezlerse yapacağımız birşey yok ama dualarım hep normalden yana.yarın kontrolümüz var bakalım napmış bizimkisi:))

14. 5 Ekim 2008
  15. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zeynep nerde doğuracağına karar verdin mi? başka bir konuda ethica yada hizmet diyordun , benden 4 hafta ilerdesin senin deneyimlerinden yararlanıcam ben de inşallah :ecrin_bebek:

16. 5 Ekim 2008
  17. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım
    eğer aksi bir durum olmazsa ethica olacak doktorum önerdi ve ssk da geçiyormuş özel anlaşması varmış benimkisi dışarıdan gelecek çünkü bu durumda hiçbir hastanede böyle bir imkanım yoktu sadece burada varmış onun için %90 orası olacak herhalde.eşimle gezdik beğendik hastaneyi yenidoğan ünitesi var temiz bir yer.allah hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin hepimize.öpüyoruz sizide:1hug:

18. 5 Ekim 2008
  19. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla 37 haftaya kadar döner bebek benim bildigim
    doktorarinizin hemen sezeryan demelerinede aldanmayin arkadaslar
    valla türkiyede normal normalikten cikti artik normal dogum yapan cok nadir oldu
    hepsimi mecbur valla doktorlarinza dikkat edin bence para kazanacaklar diye bicak altina yatiriyorlar
    insallah hepínizin istedigi gibi normal dogum olur normal dogumu hic bisey tutmuyo :))