bebeğim haziranda doğacak ne giydireceğimi şaşrdım:((

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve ceylaan1988 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ceylaan1988
  1. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar şuanda 30 uncu haftadayım.bebek alışverişini yavaş yavaş yapmaya başladımguclubacismile ıvır zıvırları aradan çıkartıp kıyafetleri sona bırakıyorum ama ne alacağımı şaşırdım.yazın doğacak benim bebişim tulumlar zıbın takımları alıcam ama kısa kollu alsam üşür, uzun kollu alsamda çok sıcak olur napıcam bn yaaguclubacismile

2. 19 Nisan 2010
  3. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende aynı seyi düsünüyorum benm kızımda temmuzda dogcak ama söyle düsündüm bikac tane uzun kollu bi kac tanede kısa kollu alırız ilk 40 gün anne karınnındaki sıcaklıga alıstıgından üsürmüs uzun kolluları giyidiriz sonra kısa kolluya geceriz terletipte hastada etmeyelim bebişleri :sinifsinif: günes ısıgıda lazım ya kısa kolluda giymesi alzım yane ben öyle düsünüyorum tabi tecrübeli arkadaslaar daha ii bilir onlarda yorum yazarsa napcagımıza daha iyi karaar veririz veuya annem görmcen eltin falan yardımncı olurlar heralde ay cok konustum galiba kaydirigubbakcemile3 allah hepimize hayırlı dogumlar versin inş :Saruboceq:

4. 19 Nisan 2010
  5. gulyhas

gulyhas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok arada kaldım bende izmirdeyim ve beeğim haziran başında doğacak 3 haftalık hamişim. ılk haftalar kısa kollu giydirilmez üşür bebek, o yüzden 3-5 tane uzun kollu badyler tulumlar şart bencede. Ama 1 ay sonra zaten izmirde uzun kollu giydirmek mümkün değil, o yüzden çok fazla bişey alma şimdiden, daha sonra bol bol çıtçıt bady alıp onlarla yatar kalkar bebeişlerimiz:)) Tişört şort tarzı giyer sonrada 2-3 ay daha .

Kışın olsa doğum problem değil hep uzun kollu ve kalın giyer ama yza bebekelri bu konuda zor valla

Allah yardımcımız olsun

6. 19 Nisan 2010
  7. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin cnm hepimiznde ben seyi anlamdım 3 haftalıksan nasıl yazın doguyo aralıkta falan dogması gerekmezmi benmi yanlıs anladım veya yanlısokuyorum :)

8. 19 Nisan 2010
  9. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar ben geçen sene haziran sonunda doğum yaptım ilk günler uzun kollu giydirdim sonra kısa kollu kısa paçalı badiler giydirdim ben izmitteyim birde siz izmirdesiniz çok daha sıcak olur bebeği çok kalın giydirmeyin kurdeşen döker nasıl alıştırırsanız öyle gider çok şükür oğlum 9,5 aylık kulak iltihabı geçirdi onun dışında hiç hastalanmadı herkes bana üşür üşür diyodu ama üşümez korkmayın sonuçta üzerine penye battaniye falan örteceksiniz hayırlı doğumlar

10. 19 Nisan 2010
  11. fatos hanim

fatos hanim aynı saLkımda ayrı 2 üzüm Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    153
    bende temmuz ortalarında doğum yapıcam. ama kısa kollu giydirmem üşürler.

12. 19 Nisan 2010
  13. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    ayy evet banada mantıklı geldı şimdi üşümezler yaa uzun kollu alsakta ince alırız kısa gıydırıncede ustune ince battanıye örterz nasılsa :KK46: bi sağlıklı doğsunda bebeklerimiz bi kavuşsak bebişlerimize sağ salim Allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq:
    gulyhas bnce 33 haftalık dıcektıı yerimseniben

14. 19 Nisan 2010
  15. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı dertten muzdaripim ilk 1 hafta zaten göbeği düşene kadar zıbın giyecek oda uzun kollu olur sanırım.. benim bebeğim doğum tarihi de 28 temmuz yani ağustos nerdeyse :)) herhalde bebk kendini toparlayana kadar uzun kollu sonra badi falan giyer die düşünüyorum.

16. 19 Nisan 2010
  17. gulyhas

gulyhas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    33 haftalık yazıcaktım eksik olmuş:))

Allah bağışlasın canım , darısı bizlere, zaten akşamları dışarı çıkılınca yada klima çalışınca sorun olmaz fazla uzun kollu ama ince badylerle ilk haftalar tamamlanır diye düşünüyorum. Battaniyede dediğin gibi üzerine incecik penye bile çok gelir çarşaf tarzı bişey örteriz.

evet canım saol eksik yazmışım:)) Aminn inşallahh azalttık geri sayımlara başladık haftaları artık:))

18. 19 Nisan 2010
  19. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm fark ettm az kalmıs hepimizkine :)