Bebeğim hep kucak istiyor.

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve iamdesire tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : iamdesire
  1. iamdesire

iamdesire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kıslar aranıza yeni katıldım ben de ekim annesiyim benim kızım 3.5 aylık oldu ama kucaktan hiç inmiyo bazen kucakta bile mızmızlanıyo bi de oturmıycas hep ayakta gezdirices hanfendiyi. bazı günler uyur bazense hiç uyumaz halimi siz düşünün belim kopuyo.benim gibi olan var mı yoksa bi tek ben miyim çok merak ediorumm.bu durumu düzeltmek için ne yapabilirim? hepinize sevgiler...

2. 13 Ocak 2010
  3. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hosgeldın aramıza. yok cnm bıtek sen değilsin bnmkıde kucaktan inmiyo dıyemem ama huyu değişiyo bu ara sanırım belim kopuyo.şimdı uyuttum umarım uzun uyur

4. 13 Ocak 2010
  5. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bizde akşama kadar ayakdayız tabi kucakda ve benim kızım kolik sürekli ağlama halinde gündüz hiç uyumaz gece uykusu iyi allahdan özellikle bugün oturdum bende ağladım artık çok bunaldım sesim solugum kalmadı eeee pişşş pişş demekden ses tellerim mahvoldu. hiç durmadan aglıyo aglıyooo ağğlııyooo keşke ayakda gezindimi sussa hep ayakda dururum sorun degil ama bize o da çözüm değil geçsin artık bu kolik yoksa ben keçileri kaçırıcam

6. 13 Ocak 2010
  7. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    aramıza hoşgeldin tatlım bu konuda hiç bi fikrim yok benimki kucak sevmiyo çünküm

8. 13 Ocak 2010
  9. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    hg cnm bnm bende 4aydır kucakta büyüttüm zilloşu kolik agrıları yüzünden yeni yeni yatagına ve koltuktan yatarak bakınmaya alıştı rahatladım bel fıtıgı oluyomuşum sanırım bugün ortepedi doktoru film çektirttirdi beyin cerrahına sevketti bakalım ne çıkcak durumm

10. 13 Ocak 2010
  11. iamdesire

iamdesire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimki de kolikti 2.5 ay öldüm bittim ömrümden ömür yedi çok şükür annem vardı da kolay atlattım 1 aydır iyi sayılırız zaten kolikten kaldı bu kucak sevdası vazgeçiremiyorus şimdi.ben neo baby gripe water die bi ilaç kullandım doktorun tavsiyesiyle çok iyi geldi bi dene istersen doktoruna danışıp allah sabır versin unutma ki geçecek ben kendimi hep öle avuttum

12. 13 Ocak 2010
  13. iamdesire

iamdesire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevindim canım en azında 4 ayın sonunda kurtulmuşsun umarım filmde bi sorun çıkmaz sağlıklı günlerr

14. 13 Ocak 2010
  15. haziran66

haziran66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dönem dönem oluyor bizde de, bazan huzurlu kendi kendine takılıyor, bazen insan istiyo başında, uyku düzeniniyse hiç sorma.

16. 13 Ocak 2010
  17. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kız da bu ara hep kucak istiyor hep başında durayım ona şarkı söyleyip onla konusayım istiyor bilmiyor ki bi ev dolusu iş beni bekliyor hep bana hep bana diyor. belim kopmak üzre ayrıca inşallah bu sürec biter de kucak sevdasından vazgecer.

18. 13 Ocak 2010
  19. serincim

serincim serin'im canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şekilde valla yaaa benimkide uyanık olduğu her an ilgi ve kucak istiyo bazen bilerek gözünün önünden ayrılyıorum alışsın die ama mümkünmü başlıyo ağlamaya efendim annemmm diyorum hemen susuyo ilgi istediği açıkça ortada bu durumu nasıl aşıcam bende bilmiyorum