bebeğim iştahsız lütfen yardım:(((((((((((((

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve evinda76 tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : evinda76
  1. evinda76

evinda76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim 5 aylık.ek gıdaya geçtik yalnız ara ara sütümü de veriyorum..ama çok iştahsız.ne yapabilirim.önerilerinize çok ihtiyacım var:KK43:((((((((

2. 19 Kasım 2009
  3. guernica

guernica Guest

zaten sütünü kesmemelisin. bizimde 4.5 aylık 1 ay oldu ek gıdaya dr tavsşiyesiyle geçeli dr emzirmeden önce denet dedi. ama ben emzirişp veriyorum yoksa göğsümü hiç almıyo. belki sen emzirmeden önce denemelisin. birde zorlama sakın sonra soğurlar nasıl yapıyosun anlatırsan fikir verebikiriz

4. 19 Kasım 2009
  5. evinda76

evinda76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben zaten emsin istiyorum ama ,ek gıda verdigimden beri emmek istemiyo .ayrıca verdigim mamalarıda cıkarıyo sanırım mıdesı bulanıyo.Bide emsin diye degişik pozisyon dene demisti arkadaşım onu yaptım emdi bir muddet şimdi yine istemiyo:çok üzgünüm:

6. 20 Kasım 2009
  7. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlumda 5,aydan sonra ite kaka emdi sonrasında bıraktı formül mamalarıda yemedi bende 5.ayını bitirdi tarhana çorbası gibi hafif çorbalara geçtim onları daha bir severek yedi merak etme arkadasım düzelicek düzelmesede insan kendini üzdüğüyle kalıyo öyle böyle büyüyorlar ..yoğurt meyve falan başla eminim birini sevecektir

8. 20 Kasım 2009
  9. dilekgoksuzoglu

dilekgoksuzoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha çok erken canım.ılk zamanlar reddetmeleir çok normal.Zaten başlarken bir iki kaşıkla başlyorusun.

10. 20 Kasım 2009
  11. guernica

guernica Guest

benimkide zor emiyo. aca a sütün azmı geliyo. birde ek fgıdaya geçişte böyle yaparlarmış. ne yapsak olmuyo. seçim onların. uyrken emzirmeyi dene birde cacıkmadan memeni verme almıyolar..