bebeğim karyolamızdan düştü hemde uyurken:(((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

27 Eylül 2008
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar unutmuştum bu kötü hatırayı sizlerle paylaşmayı.kızım 4 gün önce yüreğimi ağzıma getirdi..sizlerde dikkatli olun diye anlatıyorum benim çok canım yandı.saat sabah 7:30 sularıydı.kızımı emzirdikten sonra gazını çıkarttım ama huysuzdu beşiğinde sallanmak istemedi.bende o kadar uykusuzdumki ayağıma başıma koyduğum küstümü alıp onda sudeyi sallamaya başladım.tam uyumuştu ki zil çaldı vede takılı kaldı sürekli çalıyor hiç durmuyor.bebişim uyanacak diye o panikle kızımı yastığıyla birlikte yatağın üzerine koyup kapıya koştum.gelen babammış.işyerinin anahtarını evelsi günden bizde unutmuş onu vermemi istedi.onu arayayım derken sudeyi unutmuşum aklımdan çıkıvermiş işte,pat diye bir ses geldi odaya nasıl koştuğumu hatırlamıyorum yatağın üzerinde göremeyince deliye döndüm canım yavrum nasıl ağlamaya başladı içim eridi resmen..şok geçirdim, kızımı kucakladım bende başladım zırıl zırıl ağlamaya benim ihmalim yüzünden oldu.canım yavrum hemde uykuda o yükseklikten aşağı düşmüştü..anlatırken bile hala içim cız ediyor..daha kemiği ne ki onun kırılıverir allah korusun..allaha şükür hiç bişey olmadı kızıma.verilecek sadakamız varmış.aslında o kadar kenarada koymamıştım ama küstüm hafif şişman olduğu için bi hareketiyle üzerinden yatağa yüzüstü yuvarlanmış olmalı tabi ordanda çevrilip yere düştü..velhasıl onun bir kere canı yandı benim bin kere..aman siz siz olun bebişinizi yanlızken asla düşebileceği yüksek bir yere yatırmayın yada oturtmayın..bana kötü bir ders oldu..:a015:

2. 27 Eylül 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    çok geçmiş olsun canım...
    aman dikkat br anlık bir hata Allah korusun...
    ben o yüzden hep yerde bırakıyorum...

4. 27 Eylül 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım gecmış olsun bende yer yatagı yaptım ....

6. 27 Eylül 2008
  7. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    büyük geçmiş olsun cnm.. ben de çekyatın üzerine bırakırken endişeleniyorum artık yanına kırlent koyuyorum düşmesin diye .. hareketlendiler.. elleri ayakaları hiç durmuyor ..

8. 27 Eylül 2008
  9. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah esırgemıs canım cok gecmıs olsun gercekten de bı sadaka cıkar

10. 27 Eylül 2008
  11. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım ya..benim de içim yandı okuyunca.........Allah korusun bebişlerimizi...........

12. 28 Eylül 2008
  13. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canim bende il ayimizin içerisinde gece yanima oğlumu almiştim emzirmek için çok yorgun olmayimki emzirdikten sonra yerine koymemeişi koymamişim diyorum çünki hatirlamiyorumm yanimdan pat diye üştü düşerken daha uyandim ama tutamadim allahtan yumşak terliklerim vardi yerde onun ustuna düştü ona bişi olmadi ama bende senin gibi kahroldumseni çok iyi anliyorumm..yavrularimizi allah korusunn..şimdi iyice hareketlenmeye başlladilar artik iyice dikkat etmek lazimm..

14. 28 Eylül 2008
  15. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım allah korumuş bebegini

16. 28 Eylül 2008
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun.
    bebekken ben de çok yuvarlanırmışım, annem hem yatakta yanlara yastık, hem de yere minder ya da yastık koyarmış. düşersem de yumuşak bir iniş olsun diye.

18. 28 Eylül 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    hay Allah cok gecmis olsun, evet dalginlik ve uykusuzluk boyle yapiyor iste insani, neyse bununla gecmis olsun rabbim yavrularimizi korusun insallah,
    hatirlamiyorum ama ben dusurmedim daha birisini ama sanirim yusuf dustuydu bi gun kuccuken ama su an hatirlamiyorum
    insan cani yaniyor gercekten, yavrusuna bi sey olunca