bebeğim kendini sıkıyo:(

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve KBY tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : KBY
  1. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şu son birkaç haftadır oğlumda bişey gözlemledim.kendini sıkıyoo.birkaç saniye sıkıyo öyle.2 dişimzii birden patlattık acaba dişleri kaşındığı için mi yapıyo??çok üzülüyorum.doktora götürmeden önce size bi danişiim dedim belki içimi rahatlatırsınız.genelde yaparlar mı acaba?ağzını tam kapatmadan kendini sıkıyo.inşaAllah kötü bişey değildir we geçicidir.ne diyosunuz?

2. 11 Mart 2010
  3. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda yapıyo bunu sinirleniyo gibi birde ellerini sıkıyo biraz asabiyiz :) sizin bebeğinizde de bu şekildemi bilemiyorum ama eğer böyleyse mizaç diye düşünüyorum ben

4. 11 Mart 2010
  5. PINARYILDIRIM

PINARYILDIRIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bana doktorumuzun dediğine göre bebeklerde meme ile kavga etme sendromu olurmuş, üstüne git yoksa memeyi bırakır dedi. Ben şöyle yapıyorum mavi ışıklı balıklarımız var onun önüne gidiyoruz ona bakakalmışken memeyi ağzına tıkıyorum :) Böyle bir yöntemle başarıı oluyoruz ama bebilşlerimiz memeyi bırakmasın !!!!

6. 12 Mart 2010
  7. pembekzm

pembekzm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlumda 7.ayına girdi kendini sıkıp bi bağırıyo görmelisiniz huy bencede normalde sakin bi çocuk ama istediği olmayınca ortalığı yıkıo kendini sıkarak ağlıyo kendince bişeler söyleniyo
    kendim de anaokul öğretmeni idim normal şeyler kafana takma

8. 14 Mart 2010
  9. birsu33

birsu33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim de oğlm iki aylk sürekli geriliyor uykuda aralıksz o yüzden uyuyamıyor,sanki

10. 18 Mart 2010
  11. hemxsxirem

hemxsxirem gamzeli kelebeğim beniiim Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benimkızım da 2,5 aylık. hem çok geriniyor hemde çok sıkıyor kendini. devamlı ıııhh ııııhhh yapıp duruyor. bu ayki kontrolde sorucam doktora neden acaba diye. şimdi de ellerini öğrenmiş ağzına sokmaya çalışıyor iyice sıkıyor kendini. bizde uyuyamıyoruz bu yüzden.