bebeğim kucağa çok alıştıı napıcammm

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar oğlum kucağa çok alıştı kucaktan başka yerde uyumuyo uykusu gldimi gezmek istiyo evin içinde oturunca başlıo ağlamaya temin mafetti bizikafamçokkarıştı çok uykusu war uyumuyo gezmek istiyo belim ağrıo artık:çok üzgünüm: gezdirmekten zar zor uyudu ağlamaktan gözleri şişti kucağımda sallayarak uyutuyorum ayağa alıştırmak istemedim nasıl vazgeçiricem sizlerinki nasıl uyuyo kucaktan vazgeçirmek için napmam gerekiyor yardımmm cumada izmire gidicezz inşallah orda huysuzluk yapmaz burnumdan gelmese barii:a015:

2. 7 Ekim 2008
  3. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimkide bir ara hep kucakta evin içinde gezerek uyuyordu.evde kilometrelerce yol yürüyordum.bacaklarım,özelliklede belim ayakta durmaktan çok ağrıyordu.yatağınada yatırınca uyanıyordu.hep kucakta duracak kereta.baktım baş edemiyorum,ayağımda sallamaya başladım,1-2gün istemedi çok ağladı (içim gitti ama ağlattım yavrumu) sonra alıştı.sallarken uyuyor ve öylece yastıkla beraber koyuyordum yatağa.şimdi yastığı bacaklarımın üstüne koyuyorum,üstüne kuzumu yüzüstü yatırıyorum(ayakta sallar gibi değil,her tarafı yastığın üstünde) sırtına ir iki vuruyorum uyuyor mışıl mışıl.kafasını sağa sola kendi çevirebildiği için problem olmıyor yüzüstü yatması.otururkende uyutabiliyorum.yine yastıkla beraber yatağına yatırıyorum.çok güzel uyuyor.tavsiye ederim.birkaç gün yine eskisi gibi kucakta uyumak ister biraz ağlar sonra alışır canımcım...
    bu arada iyi yolculuklar canım.umarım gitmeden alışır...

4. 7 Ekim 2008
  5. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    canim benimkide öyle kucaga alismisti .. ne kadar aglarsa aglasin alma kucagina .. yatir besigine salla.. agliyo agliyo ve bir süre sonra yorgun düsüp uyuyo.. bir kac defa böyle olur ..cok aglar ama sonra alisir canim .. cok zor kucakta gezdirmek .. benimde belim kopuyodu.. bebegini aglarken görmek insani cok yipratiyo güzelim ama bi kac defa dayan tut kendini alma .. öpüyorum seni

6. 7 Ekim 2008
  7. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm bende geceleri öyle yapıyordum yatırıyordum hemen uyanıyordu bırakıyordum bende gözükmüyordum ağlıo ağlıo yorulup uyuyodu ama erkek bebekleri ağlatmak zaralı falan diye duydum korkuyorum şimdi ağlatmaya nasıl yaptığını anlatırmısın hilmiyecim doktoruna sordunmu bişi olurmu diye

8. 7 Ekim 2008
  9. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    telşekkür ederim ayerbacım gidicez 1 sene oldu gitmeyeli memeleketimee ahh çok özledim wallahiii bende yüzüstü yatırıyorum geceleride öle bir sorun olmaz herhalde değilmi gün içersiisnde hep sırt üstü yatıo sadece uyurken yüzüstü yatıo rahat edio çok sırtüstü hemen uyanıyo o yüzden öle yatırıyorum

10. 7 Ekim 2008
  11. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    denizcim aynen bende de aynı sıkıntı var :KK43:
    annem yanımda diye şimdilik pek koymuyor ama 10 gün sonra gidecek o zaman ne yapıcam bilmiyorum..
    bırakayım aglasın desem olmuyor, krize giriyor ve sinirleniyor, bu sefer susturmak için canım cıkıyor :KK43:((

12. 7 Ekim 2008
  13. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    walla hidencim bende izmire gidip geldikten sonra özellikle o zaman dahadaa büyüyecek ağlatıcam alıştırmaya çalışıcam böle cnm çıkıyor bizede günah wallahi eşim akşam geldiğinde artık halim kalmıyor nöbetçiyken hele bütün gün bende kafayı yiyorum bazen zaten ailemden uzağım kimsem yok yanımda tek başımayım çok zorlanıyorum bazen kendimi çok yalnız hissediyorum allahtan eşim çok ii yardımcı oluo çok canım aşkım benim:)

14. 7 Ekim 2008
  15. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işin zor cnm Allah kolaylık versin .. giderek büyüyolar kollarım ağrıyor ben uzun süre taşıyamıyom walla .. en kısa zamanda beşiğinde sallanmaya alıştırırsın inş..

16. 7 Ekim 2008
  17. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeklerın huyları cabuk degısıyor benım kızımı da baslarda oyleydı sureklı kucak ya da besıkte yarım saat sallayarak uyutuyordum sımdı ıse yatagına koyuyorum 5 dk sonra uyuyor sallamıyorum bıle.arkadasların da dedıgı gıbı baslarda bıraz ağlıyor sonra alısıyor.ve emzık en guzel nınnı kızıma o olmasa zor uyur valla.

18. 8 Ekim 2008
  19. hanimiş

hanimiş Guest

cnm benm bebğimde öyle doğduğundan beridir kucağımızda gezmek istiyor etrafa bakmak istiyor uyurkende kucağımızda uyumak istiyor ilk haftalarda zor olmuyodu ama şimdi ağırlaştığı için kollarımız yoruluyor ayağımda sallamaya alıştırıyorum şimdi kucağımda biraz uykusu geldimi ayağıma koyuyorum dalıyor uykuya : ) ama biz çok rahatsız olmuyoruz çok çünkü zaman o kadar çabuk geçiyorki bebeğimiz hızla büyüyor her anın tadını çıkarıyoruz kucağımızda sevgiyle büyütüyoruz