Bebeğim mama sandalyesine oturmuyor!Ne yapabilirim??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve flzpink tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : flzpink
  1. flzpink

flzpink Gıdacı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar. Bebeğim 5 ayını bitirince hevesle mama sandalyesi aldık, artık masada bizimle oturacak diye sevinirken hevesimiz kursağımzda kaldı. Üstelik sıkılmasın diye ve ana kucagı kullanma zamanı geçmiş olmasına rağmen Chicco Polly Magic ana kucaklı sandalye (0+) almıştık.Oturmayı seven bi bebek ama sandalyede en fazla 5 dak. oturuyor sonra kalkmaya çalışıyor.:1no2: Tecrübesi olan anneler ne yapabilirim? Zamanla alışır mı bebeğim?(Bu arada bebeğim 5,5 aylık:KK46:)

2. 15 Ekim 2009
  3. cicekcicek

cicekcicek Annecik Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eline oyuncak vermeyi dene uzmanlar kızıyo slında ama tv de baby tv açıp oturt

4. 15 Ekim 2009
  5. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    aslında hemen hemen her bebek mama sandalyesinde oturayı sever bencede eline oyuncak ver bebeğini oturtarak karşısınaa geçip zmn geçirmeyi dene belki böyle böyle alışır

6. 15 Ekim 2009
  7. flzpink

flzpink Gıdacı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Oyuncaklarını sıralıyorum önüne ve maalesef tv de açıyorum çünkü normalde ilgisini çekiyor. ama nafile.biraz da kemere sinir oluyor sanırım

8. 15 Ekim 2009
  9. EDAAAA

EDAAAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mama sandalyesindeki 0 grubunu çıkarmışsınzıdır umarım.
    ben polly modelini aldım.bağlamıyorum.oyuncak koyuyorum en fazla 15 dakika duruyor.mutfakyan başka yerde alıştırmak istemedim o yüzden tv seyretmiyor.