bebeğim mememi almıyor :(((

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve hepyek-34 tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hepyek-34
  1. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    993
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar çok morelsizim. boncuk kızım 2 gündür beni emmek istemiyor. aç ağlıyor meme veriyorum almıyor:KK43:( . milupa aptamil veriyorum alıyor. beni bırakıyormu acaba artık bilemiyorum. lütfen memeye alıştırmak için tekrar ne yapmalıyım. bana bi fikir verin aynı durumda olan varmı?benneyaptımki

2. 20 Temmuz 2008
  3. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    aman canım keşke mama vermeseydin mecbur seni emerdi bide biberon kullandıysan daha bol akıyo anladın umarım düzelir sen yinede göğsünü ver ağzına sık alacaktır takma kafaya sütün gider

4. 20 Temmuz 2008
  5. hepyek-34

Beğenildi:
    993
    Ödül Puanları:
    93
    mamayı 15 gündür veriyorum sorun yoktu. ama dediğin gibi biberona yeni alıştı. kaşıklada vermek çok zor oluyordu. hem biberonla mama yiyip annesi emen cok bebek var cevremde bi sorunları yoktu. ama benim kız memeyi görür görmez daha basıyor çığlığı kucağıma alıp yatırınca daha hatta anlıyor sanki meme vericeğimi kıyametleri koparıyor:KK43: off umarım alır cnm. bakalım uyanmasını bekliyorum basında uyansında tekrar deneyeceğim. sanada cok geçmiş olsun burada selcanefe sorununu okudum ama hiç bi fikrim yok pirinç unu konusunda. umarım huzurlu rahat bi gece gecirir yavrularımız . ama gaz için sab simplexi öneririm. yakınınızda nöbetci eczane varsa bence gidip alın gaz sorununa birebir. bizimde cok gaz sorunumuz olmustu o çok iyi geldi.

6. 20 Temmuz 2008
  7. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    saol canım simplex damla mı canım eşim mümessil zaten bıktı artık damla getirmekten bebeğin de gece seni emmiştir inşallah bizimki rahat yattı ama 6da uyandık ayaktayız gaz var yine kolay gelsin hepimize

8. 20 Temmuz 2008
  9. hepyek-34

Beğenildi:
    993
    Ödül Puanları:
    93
    :KK43:(((((((( maalesef hayır emmedi tüm gece ne beni emdi ne mama yedi iştahsızlaştı şimdide. bugün doktora götürücez.

10. 20 Temmuz 2008
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım inş emmer seni bende bi ara biberonla vermiştim mamayı mememde nazlanndı bi kaç kere kavga ediyodu emerken bende hemen kestim biberonu sende biberonuı verme mecbur alacak iştahsızlığı olmasında yavrucağın alışır tekrar sen üzülme annesi

12. 20 Temmuz 2008
  13. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    uyumaya yakın dalacağı sıra ver memeni ağzına, memeyi alıştır kolay gelsin

14. 20 Temmuz 2008
  15. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bızde yasadık ,bıraz zor oldu ama duzeldı cok sukur
    mamayı bıboronla verdıgın ıcın meme başı saskınlıgı yasıyor oncelıkle bıberonu bırakıcaksın kesınlıkle vermıceksın,mama verıceksen zor olsada kasıkla ver bır kac gune alıcak memenı
    evet bazı bebekler emmeyı bırakmıyor bıberon alsada ,bazı bebeklerde bıberonla tanıstıklarında cabucak vazgecebılıyorlarmıs,ben sımdı hem bıberon hem meme verıyorum ıkısınıde alıyor ,
    1 ay kadar hıc bıbeon vermedım

16. 20 Temmuz 2008
  17. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim sudenaz da göğsümü almadı.ama hatalı olan bendim.meme başı çatlağı oldu diye pompa ile sağıp biberona koyup verdim.biboşa alışınca beni reddeddi.göğüsümü hiç almadı zorladım daha çok tiskindi.daha sonra 40 ımız çıkana kadar böyle devam etti ve ben galip geldim.şimdi de biboşu almıyo göğsümü istiyo sadece.sana tavsiyem eğer senin bebiş ilaç içmeyi sevmiyorsa ilacı biboşa koyda ver.benim kıza öyle yaptım biboşdan soğudu ilaç gelecek zannetti bi daha almadı.birde bebekler emmeyi reddederse idrar yollarında iltihap olabilme ihtimali yüksekmiş.aklında bulunsun.bi doktora göster.kolay gelsin:teytey:

18. 20 Temmuz 2008
  19. hepyek-34

Beğenildi:
    993
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim arkadaşlar hepinize evet munise bugün dr.a gittik idrarında kristal çıktı bol bol su içirmeliymişim . Dediğiniz gibi zorda olsa mamayı kaşıkla vericem artık biberonu unutturmalıyım. ya etrafımdaki bi çok bebek hem biberon alıyor hem meme. bakalım bu gece napıcaz Allah Yardımcımız olsun hepimizin.CADIARZU