Bebeğim memeyi bıraktı emmiyor:(

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve esmerlady tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : esmerlady
  1. esmerlady

esmerlady Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4,5 aylık kızım artık meme emmiyor bir hafta oldu çok uğraşıyorum ama memeyi görünce kıyametleri kopartıyor mama veriyorum ek gıdaya geçimmi artık arada meyve suyu veriyorum elma falan kendim hazırlıyorum bunların dışında ne verebilirim yardım edin lütfennnn!!!!!!:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 25 Aralık 2009
  3. mersel

mersel Melis'im iyiki geldin... Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelim benim kızımda 4 ayını doldurdu, beni emmek istemiyor. Bende sütümü sağıp biberon ile veriyorum. Sadece geceleri emiyor. Gözü kapalı diye. Açıkken hayatta emmiyor. Ek gıdaya başlamadım , doktorum kilo alımı iyi dedi, 1 ay daha süt ile devam edelim dedi.
    Ama ben arada meyve suyu tattırıyorum.

4. 25 Aralık 2009
  5. esmerlady

esmerlady Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı benim kızım gibi gece emiyor ama gündüz sağdığım sütüde içmiyor ne yapıcam bilmiyorum ilk bebek olduu için acemiyim biraz...

6. 25 Aralık 2009
  7. xxh.ydxx

xxh.ydxx canım kızım melisimmm Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benım daha 2 aydan berı ugraŞıyorum hp 5 dakka emdı dedıgın gıı kıyametlerı koprıyodu sonra sılkon uÇlarla denedım onun la 5 aylıkolana kadar emdı Şımdı 7 aylık ve yıne aynılarını yapıyo kıyamet kopuyo bende sagıyorum herzaman degıl ama

8. 26 Aralık 2009
  9. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen sağdıgımı gece içiodu onuda nazla tabi ama ben pes etmedim 6 aya kadar devam etti nolduysa 20 günlük izinde memelekete gittiğimizdee oldu sıklıkla sağmadım ve sütüm azaldı ve napcagımı bilmiorum kızlar aynı dertten müzdaripiz emmeyen bebek anneleri olarak öle özenioırumki bebekleri emen annelere ilk böle oldu inş 2. si olmaz

10. 26 Aralık 2009
  11. esmerlady

esmerlady Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevapladıınız için teşekkür ederim arkadaşlar peki ek olarak ne verebilirim mama dışında yardım ederseniz çok sevinirim

12. 26 Aralık 2009
  13. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim sütünün tadımı bozuldu acaba.belki ondan da içmek istemeyebilir bebekler.bence sen bi bak sütünün tadina.yediklerinlede alakalı olabilir.bi kere soguduysa memeden daha emmek istemez hem beberonlada almıyor diyorsun.sütün kalitesiyle ilgili bi durummu acaba?

14. 26 Aralık 2009
  15. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ek gidalara başlamak için biraz erken sanirim ama az az 20 ml civari elma suyu verebilirsin yada az bi miktar goglynin pirinç unu muhalleebileri satılıyor 4.aydan itibaren onlardanda verebilirsin suyla hazırlanıyor..

16. 26 Aralık 2009
  17. sinemty

sinemty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bence ek gıda veya mama yerine kendi sutunu sagıp vermeyı dene benım kızım 3 aylıkken emmmeyı bıraktı sımdı altı aylık oldu 3 aydır 3 saatte bır sagıp bıberonla verıyorum unutma anne sutunden daha faydalı hıc bır sey yok kolaylıklar dılerım

18. 26 Aralık 2009
  19. sinemty

sinemty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yenı okudum cnm sagdıgın sutu ıcmıyormus artık 4.5 aylık olmus 4 aydan sonra yogurt muhallebı meyve suyu verıyorlar eyve suyuna alıstıktan sonra yavas yavas pureyede gecebılırsın bunlar ıcın erken degıl kolaylıklar bızım bu kızlardan cekecegımız var :icecream: