bebegim mis kokulu kızım bengü hastanede yatıyor ben nasıl uyuyayım dayanayım :(((

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Prm.Oznur tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Prm.Oznur
  1. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım kızım miskokulu bengüm hastanede yatıyor bronşiyolit oldu senağlama canım çook sıkılıyor çook aglıyorum dayanamıyorum senağlama ben bebegim dogdugunda griptim şimdi bebegime geçti hastanede yogun bakımda yatıyor ooo miniçik bedeni mis kokulum çook öksürüyor doktor hastanede kalsın serum oksijen verelim dediler ve bebegimizi 14 günlük kızımızı hastanede bıraktık evdeyiz ama aklım herşeyim onun yanında aglamaktan artık gözlerim agrıyor içim yanıyor ALLAH kimseye evlat hasreti çektirmesin bugün hastaneye yatırdık 2 gün kalacakmış her gecen saniye bana asır geliyor benim canım yanıyor içim gidiyor. ölüyorum remen biraz içim rahatlasın dertleşeyim diye sizlerle teyzeleiyle paylaşayım dedim senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 17 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ayy canım kıyamam ben o prensese üzülme dr gözetimi altında kalması daha iyi hep beraber dua edelim bengü bebek hastalığını yensin ve annesine kavuşsun bir an önce... seni neden almadılar yanına peki benim kuzenimin bebeğide 3 gün hastanede kaldı bronşitten anneyle beraber kaldılar canım...

4. 17 Nisan 2008
  5. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım almıyorlar yogun bakımda kalıyor besleyemiyorumda süt mama falan vermicekler sadece serum veriyorlar birsürü bebek var içerde ebeveyn almıyorlar içeriye çook sagolasın üfffff dayanamıyorum cıldırıcam ne olur hepiniz dua edin bebegim biran evvel gelsin evine yuvasına :a015:

6. 17 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Canim cokkkk uzuldum yaaa Allah acil sifalar versin.:çok üzgünüm:

Yalniz senin guclu olman lazim se guclu olki kizin hemen kendini toparlasin.Hisseder o sen uzuldukce.Allah daha buyuk dert vermesin sukur tedavisi var hem cokta degil 2 gun kalicakmis iyi olsunda iki guncuk dayanacaksin artik canim.Biliyorum cok zor iki dakka ayri kalamazken iki gun ayri kalmak zorundasiniz.Ama dedigim gibi sukur cok agir bir hastalik degil tedavisi basit hemen duzelir tekrar annesinin bagrina geri doner.Sen canini sikma Allah yardimciniz olucaktir.Tekrar cok gecmis olsun canimm guclu ol sakin artik aglama kizinin sana ihtiyaci var guclu bir anneye ihtiyaci var.a.s.

8. 17 Nisan 2008
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    üzülme canım ya annelerin duaları kabul olur sabretmekten dua etmekten bide beklemekten başka yapacak bişi yok kendini yıpratısan bengü bebiş eve döndüğünde ona bakamazsın annesi onun için üzme kendini kızına kavuştuğun haberlerinide alırız inşallah...

10. 17 Nisan 2008
  11. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ya keske sende yaninda olsan eminim iyi bakiyorlardir ama goz gormeyince icin rahat etmiyordur..dualarimiz bebiisinle canim

12. 17 Nisan 2008
  13. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.
    hemen telaş etme...gerçi mesleğin gereği sen benden daha metanetlisindir.
    benim oğlumda 20 günlültü bronşiolitten hastanede yattığında.henüz çok küçük oldukları için her ihtimale karşı hastanede tutuyoruz demişti doktor.
    şükretmeyi bilmek lazım.
    biz hastanedeyken eşimle birbirimizi yemeye başladık daha ilk dakikalarda.ikimizde gerilmiş,üzülmüştük ve acısını birbirimizden çıkarmaya çalışıyorduk.
    sonra bir ara dışarı çıktım ve bizim katta bulunan bebek yoğun bakım ünitesinin camekanından bakarken 6 aylık doğan bir bebek gördüm.o kadar miniktiki.bağladıkları bez bütün bedenini kaplıyordu...ve hemen yanımdada annesi vardı.
    o an utandım kendimden.:çok üzgünüm:
    biz basit bir soğuk algınlığı yüzünden şımarıklık edip birbirimize girerken,o anne ne kadarda metanetliydi.
    o gün bu gündür Allah şahit hiç bir hastalığına üzülmüyorum oğlumun.yerimsenibenyeterki çözümsüz olmasın.sende üzülme annesi.bebeğin en kısa zamanda sağlığına kavuşup yanına gelecek merak etmea.s

14. 17 Nisan 2008
  15. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    olmuyo dayanamıyorum odada eşyaları yatagı mis kokusu herşeyi gözümün önünde kokusu olmuyor olmuyor ben bukadar dayanıksızmışım ama oo benim parcam bitanem herşeyim canım ya dayanamıyorum avazım çıkıncaya kadar bagırmak aglamak istiyorum

16. 17 Nisan 2008
  17. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm çok geçmiş olsun bi an evvel yavruna kavuşursun inşallah

18. 17 Nisan 2008
  19. abam

abam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebişin ve senin yaşadığınız en son kötü günler olsun bunlar.
    Üzülme demek yersiz ama kendini harap etme.
    Sen iyi olacaksın ki bebişe bakasın.
    Allah korusun üzüntüden sen de hastalanırsın sonra.
    Neler neler yaşanıyor hayatta.
    Allah dermansız dert vermesin.