Bebegım neden gozukmuyor :((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ultrags tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ultrags
  1. ultrags

ultrags Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhab arkadslar bende 8 haftalık hamıleyım
    bugun dr gıttım fkat dr keseyı gordu bebek yok dedı ıkı hafta sonra gene gel dedı cok korkuyorumılk bebegımde dusukle sonlandı bunu kaybetmek ıstemıom tabıkı rabbım hayırlsını bılır :KK43:((
    trdekı dr mu aradaım dedım 8 haftalık ahmıleyım ama bebegı goremıo dedım dr bos gebelık olabılır baska dr gıt dedı yrn baska dr gıtcem aranızda benım durumma olan varmı arkadslar he bıde trdekı drum dedkı bazıları gozundende kacırabılır cok korkuyorum ne dıyelım rabbım hakkımızda hayırlısnı nasıp etsın

2. 18 Ocak 2011
  3. aseay

aseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim bu 5. hamileliğim 2003 de doğan ve allahıma çok şükür sağlıklı bir kızım var:nazar: ona kardeş düşündük 2007 de 2. hamileliğim kese var bebek gelişmemiş kürtaj la alındı,2008 gene aynı,2009 gene kese var bebek yok ama o kendi sonlan dı,2010 gene kendi sonlandı .tabi bu arada bütün tahliller ve tetkikler yapıldı sonuç olarak kanda pıhtılaşma çıktı şu anda genetikte araştırmalar devam diyor ama ben yine hamileyim bu sefer beta hcg de kan değerimde 5225 çıkmıştı çok ümitlenmiştik birde kanda pıhtılaşma olduğu için dr progestan hap ve fraxparine iğne verdi hergün kendim göbekten vuruluyorum o zaman 6 haftalıktım daha küçük gözükmez dedi haftaya gel bakalım bi ümitle bekledik bugün gititm gene gözükmüyo çok üzgünüm o iğnelere çok güvenmiştim bu sefer olacak allahın izniyle demiştim dr kürtaj dedi ama ben 1 hafta daha bekliyelim dedim belki geç yumurtlamadır olabilir mi acaba allahım benim ve böyle sorunu olanların yardımcısı olsun .rabbim sen büyüksün hayırlısını verensin benim de gönlümün muradını ver hayırlısıyla:KK58:

4. 19 Ocak 2011
  5. ebruli80

ebruli80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    benimde 8 haftalıkken karnımdan ultrasonla bakınca göremediler sadece kese görüldü.Doktor alttan bakalım dedi ve gördü senin alttan bakıldımı.