Bebeğim oturmuyor

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve iamdesire tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : iamdesire
  1. iamdesire

iamdesire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar. kızım ekimin 1 inde geldi dünyaya 5. ayımızı doldurduk bildiğim kadarıyla artık destekle oturabilmesi gerek fakat ısrarla reddediyor oturmayı ne zaman oturtsam ayaklarıyla itiyor kaydırıyr kendini ve ağlamaya başlıyor ana kucağına da hiç koyamadım zaten. oturtmakta artık ısrar etsem mi yoksa ona mı bıraksam bilemedim.bir de mama sandalyesine koysam meyve suyunu orda mı versem diyorum belki alışır yemeyi seviyo çünkü ama kendisi oturamadan da mama sandalyesine koymak pek doğru gelmiyor fikirlerinizi bekliyorumm...

2. 10 Mart 2010
  3. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım bence ısrar etme kendiliğinden olan doğal birşey bu.kendi haline bırak derim ben. ama aklına çok takılıyorsa çocuk dr'una bir sor istersen.

4. 10 Mart 2010
  5. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kitapların dediği o ama hiç bi bebek kitaplara uymuyo. Bence de zorlama biras daha bekle gelişimi ile ilgili başka sıkıntı yoksa yani....

6. 10 Mart 2010
  7. eliff1980

eliff1980 Kuzular birdi iki oldu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tam tersinden dertliyim, hiç yatmak istemiyor hep oturmak istiyor, tabi oturamıyor, oturur pozisyonda kucakta gezcekmiş deli, keşke benimki de oturmak istemese yatsa yatağında veya oyun halısında.

benim ilk çocuğum çok geç oturup çok geç yürüdü ama şimdi yaşıtlarından fazlası var eksiği yok

8. 10 Mart 2010
  9. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen katılıyorum. her cocugun gelisimi farklı.

10. 10 Mart 2010
  11. nisannur

nisannur Utku Çınar'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benım oğlumda 1 ekımde geldı dunyaya desteklı sekılde oturtsam bıle ayaklarının üstune egılıyor hemen töövbe yarabbım belı kırılacak yada inciyecek dıye cok korkuyorum.....

12. 10 Mart 2010
  13. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnm oğlumda emerken memeyı bırakıp kalkmaya calısıyor. oturur gıbı oluyor yana kayıyor daha snra sızde böyle olan var mı