Bebeğim sarı kusuyor..........

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve nasmina78 tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nasmina78
  1. nasmina78

nasmina78 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Bebeğim doğduğundan beri sarı kusuyor. Şu an 8 aylık 6. aya kadar sürekli kusuyordu. 10 günlükken tetkikler yapıldı (barsak tıkanmasından şüphelenmişlerdi) birşey çıkmadı çok şükür. Relü dediler. Ama ek gıdaya başladıktan sonra kusmalar tekrar başladı özellikle yoğurt yediği zaman çok kusuyor. ne yapacağımı şaşırdım yoğurdu kessem yaşına kadar olurmu sizce. Bi de bebeği sarı kusan anneler varmı neden sarı kusma oluyor acaba bu kafamı çok karştırıyor...

2. 28 Mayıs 2010
  3. nasmina78

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    bu konuda fikri olan yokmu ya

4. 28 Mayıs 2010
  5. Bencicis

Bencicis EMİR'İM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım bir fikrim yok malesef ama hep dr. lardan kusmanın fışkırarak kusarsa tehlikeli olabileceğini duyuyorum bunun dışındaki kusmalar normal karsılanıyo galiba tabi cok şiddetli olmadıkca ama sen yinede bi dr. kontrolune götür derim.

Yoğurt bebekler için cok faydalı ama dokunuyor ve kusmasına sebeb oluyosa yapacak bişey yok vermesende olur sanırım.sonuçda bazı bebekler yoğurt yemeyi red edebiliyo.yoğurt yemeden buyuyen bebeklerde vr yani

6. 28 Mayıs 2010
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sarı kusması safra dan olabilir

yoğurt konusunda da çok ısrarcı oma

yoğurt yemedi diye gelişimi duracak değilya benim 2. oğlum doğru düzgün yoğurt yemedi yaşıtlarının iki katı maaşallah

8. 29 Mayıs 2010
  9. nasmina78

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Sağolun teşekkürler... Bebeği sarı kusan yok sanırım beni daha çok sarı kusması endişelendiriyor..