bebeğim sıcaktan uyuyamıyor:(

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve vaveyla_a tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : vaveyla_a
  1. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    mrb arkadaşlar..
    ya bu giydirme konusunda kafayı yicem az kaldı:kahve:
    evin ısısı 23-24 derece iken bizim site yönetimi ısınmayan yerler için öyle bir yakıyolar ki kömürü en son katta olmamamıza rağmen patlayacaz sıcaktan..29 derece! tabi kızım da huzursuz..gündüz kısa kollu badi ile gezdirirken gece uzun kollu giydiriyorum..ama çok terliyor(gerçi gündüz de terliyor).gece üşürse diye giydiriyorum..gece de 29 derece..ne yapayım üşürmü acaba kısa kollu mu yatırsam yine..çocuk sıcaktan uyuyamıyor!
    (o kadar evsiz millet ısınamazken kömürü harcayan site yönetimine allah akıl fikir versin ne diyeyim!) Çok üzgünüm çoook

2. 5 Şubat 2010
  3. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm,
    evin çok sıcakmış buda çocuğu rahatsız ediyor tabiiki, üstünü kalın giydirme kısa kollu değil ama ince bişey giydir üstünüde çok örtme.

4. 5 Şubat 2010
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım bir atlet mutlaka giydir içine birde pamuktan bir bez koy sırtına sürekli değiş.Sakın terini kurutma aman çok dikkat et.
    tek kat yeterli bencede yatarkende tek kat giydir.

6. 5 Şubat 2010
  7. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    canım gece ince örtüyorum ama yine de bunalıyo..kısa gündüz giydiriyorum gece de giydirsem üşür mü

8. 5 Şubat 2010
  9. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok sıcakta olsa giydirme gece kısa kollu arkadaşlarında dediği gibi ince uzun kollu bişey giydir ama içine de mutlaka atlet giydir kaloriferlerin ısısınıda azaltabilirsin artırma azaltma vanadan yapılabiliyo sonuçta

10. 5 Şubat 2010
  11. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    canım burası cins bir bina! kalorierde vana yok..öyle olsa sorun olamayacak zaten..bütün kontrol kaloriferi yakanda!

12. 5 Şubat 2010
  13. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hadi ya ilginçmiş sahiden çok dikkat etmek lazım terlemesi çok riskli oluyo bu bebeklerin hemen hastalanıyolar Allah kolaylık versin

14. 5 Şubat 2010
  15. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı dert bizde de var. Dışarısı ne kadar soğursa ev o kadar ısınıyor!! Kar yağdı birkaç gün ev 27 derece oldu... Ben gündüz, oğlumun olduğu odanın kapısını açık bırakıp içerideki odanın balkonunu, penceresini açarak soğuttum biraz evi. Dışarısı çok soğuk olduğu için evin ısısı da hemen 24 dereceye düştü. AMa gece napılır bilemiyorum. Şu prima reklamında "mükemmel uyku" uyuyan çocuk gibi de giydirilmez ki... Yazık çocuklar da bunalıyor.

16. 5 Şubat 2010
  17. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    :roflol: prima daki gibi giydirsek bizim çocuklar hasta olur..onlaar reklam:teytey:
    ya bi de kapıları açınca da fayda etmiyor..en fazla 1 derece düşüyor o da ne fayda..

18. 5 Şubat 2010
  19. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir de ek olarak, emzirirken üzerinizde kısa kollu varsa, bebeğin başının değdiği yere bir mendil gibi bir şey koyun. Hem onun başı hem sizin kolunuz terleyince cildi kızarıyor. Benim oğlumun yanağında döküntüler olmuştu o yüzden. Sırf emzirirken ya uzun kollu bir şey giyiyiorum ya da dediğim gibi terini emecek bir mendil koyuyorum araya.