bebeğim şimdilik UMUDUNA gebeyim..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve htcvlkn tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : htcvlkn
  1. htcvlkn

htcvlkn çıkmaz yolda yol aramakta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    annelik bebek rahime düştüğünde başlar diye düşünenlerden değilim ben. annelik önce yüreğe düşmeli. bir bebek mağazasının önünden geçerken, yolda pıtır pıtır yürüyen bir melek görünce, gözler doluyor yüze bir tebessüm yayılıyorsa hızlı hızlı dualar ediliyorsa içimizden hatta bazen seslice annelik işte o an başlamış demektir bence..

bebeğim babanla evleneli 1.5 sene oldu, baban denizci olduğu için senin aramıza katılma süreni biraz ertelemeyi (2012yılına) planlıyorduk. karada çalışmaya başlayana dek babacın.çünkü büyümenin her anına şahit olsun istedik babanda. sonra anneciğin doktora gitti ve polikistik over olduğunu öğrendi. doktor teyzen dedi ki çocuk yapmayı ertelersen kısırlık sorunuyla uğraşabiliriz. içim ruhum birden daraldı bebeğim. sana kavuşamama ihtimali canımı nasıl yaktı anlatamam. 3 aylık bir tedavi verdi annene. aralık ayından itibaren de korunmayı bırakmamızı söyledi meleğim.

biliyor musun bebeğim bu soruna sevindim bile biraz. belki bu sayede çok daha erken doğacaksın yaşamıma. senin için neler yapıyorum şu an bebeğim biliyor musun. soğan suyu içiyorum kaydirigubbakcemile3 baban anlatır sana ben yemeğe bile soğan kavurmazdım kokuyor diye. kaydirigubbakcemile3 civanperçemi diye kokusu soğandan beter bir çay içiyorum. ve doktor teyzenin verdiği ilaçlar çok midemi bulandırıyor ama sana değer meleğim. şimdi saraçoğlu diye bir prof var. onun pko için hazırladığı bitkisel bir kür varmış onu sipariş ettim.annenin arkadaşlarından bu kürle hamile kalan teyzelerin var. annen her yolu deneyip bu üç ayı hem ilaçlar hem de bitkisel yollarla dolu dolu geçirmeyi planlıyor kuzucum. ben sana sık sık yazıcam meleğim. anne ben nasıl dünyaya geldim sorusunu sorduğunda bana bak işte böyle kuzucum diye okuyacağım sana.

ben doğmamış bebeğime her özlemim de bu topike girip ona özlemimi anlatıcam arkadaşlar. sizler de anlatın bebeğinize neler yaşadığınızı, onu ne kadar özlediğinizi, nasıl heyecanla beklediğinizi. biliyorum onlar bu yazdıklarımıza, sevgimize karşılıksız kalamayacaklar. gelip düşüverecekler ellerimize Allahın izniyle bizim dualarımızla.. :Saruboceq:

2. 18 Ekim 2009
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım rabbim işallah en kısa zamanda nasip eder bebişini.bende pkoluyum 7 yıla girmek üzereyiz.çok zor bir durum allah kimseye vermesin..ümidini yitirme hormon tahlillerini yaptır arada..bende tedavi görüyor her ay iki yumurtam oluyordu ama gebelik olmadı.doktorum normal olur diyordu hep.ama es geçtiği tam bir hormon tahlili yapmamasıydı.troid hormonum yüksekmiş bilmeden onca tedavi gördüm ve gebe kalmama engelmiş..şimdi troid tedavisi görüyorum nisandan beri.hakkımızda hayırlısı nasipte olmayınca bişey engel oluyor işte..

4. 18 Ekim 2009
  5. htcvlkn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olacak canım Allahın izniyle sen de yaz şimdi bebeğine içten sıcacık bir mektup ben inanıyorum duyacak sesimizi onlar Allahın izniyle.. hormon tahlili yaptırıyorum canım kontrol altında tutuyor doktorum

6. 18 Ekim 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    "annelik bebek rahime düştüğünde başlar diye düşünenlerden değilim ben. annelik önce yüreğe düşmeli. bir bebek mağazasının önünden geçerken, yolda pıtır pıtır yürüyen bir melek görünce, gözler doluyor yüze bir tebessüm yayılıyorsa hızlı hızlı dualar ediliyorsa içimizden hatta bazen seslice annelik işte o an başlamış demektir bence.. "

oyle dogru anlatmıssın kı arkadasım...
    umarım bekledıgın melege bı an once kavusursun,Allah kımsenın kucagını bos bırakmasın...

8. 18 Ekim 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    işallah canım içimizdeki özlemi hissedip gelirler en kısa zamanda..aman dikkat et pko hormonları etkiliyor.allah yardımcın olsun canım..:Saruboceq:

10. 18 Ekim 2009
  11. htcvlkn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım inşallah.. ben anne olmak için önce bedenin değil yüreğin hazırlanması gerektiğini düşünüyorum. öylesine hazırlık getiren dünyanın en büyük mucizesi bence bu. bazen elimi karnıma koyarım burada kanımdan canımdan bir parça olacak diye düşünürüm. o an bile kalbim çarpar heyecandan. inşallah canım sen de sağlıkla güzellikle alırsın meleğini kucağına..

12. 18 Ekim 2009
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bebeğim şimdilik UMUDUNA gebeyim..

o umudu, canı ile kanı ile, içinde hissetmen dileği ile canım ....:1hug:

14. 18 Ekim 2009
  15. htcvlkn

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım inşallah.. biliyorum o benden çok heyecanlı gelmek için hadi anne bitir şu tedavini diye huzursuzlanıyor bile :ecrin_bebek:eek:puyorumnanaktan

16. 18 Ekim 2009
  17. HavvaEsen

HavvaEsen Havva/ ESRA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım Allah gönlünden geçenleri rahmine tez vakitte düşürsün. Dualarını kabul etsin...
    Allah anneliği gerçekten hakedenlere, isteyenlere nasip etsin.
    Yalnız canım benim kafama bi şey takıldı. ılaçlar ve bitkisel kürleri aynı anda kullanman ters bir durum yaratmasın.Doktoruna bu konuyu aç istersen..
    ALLAH DUALARINI KABUL ETSıNN...

18. 18 Ekim 2009
  19. fatos0808

fatos0808 FATOŞ+HAKAN=ARAS Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Duygularını ne gÜzel anlatmıŞın canım rabbım en kısa zamanda yavruna kavuŞmayı nasıp etsın ınŞallah allah kımsenın kucaĞını boŞ bırakmasın.