bebeğim sizce alerjimi oluyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve brcsrkn tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba geçen gün sadece markete gidiyorum diye çıkmıştım yanıma bebeğimin emziğinden başka birşey almadım buarada benim obur acıkınca bebelac kavanoz mamalardan aldım 4. aydan itibaren die
    karnabaharlı sebze püresini sevdi o gün dikkat etmedim ama ertesi gün elma havuç püresini yerken şakakalarında hafif kızarma oldu ama başka biryerinde değil sonra geçti dün de elma armut püresini yerken oldu sonra gene geçti deneyimli anneler sizce bu alerjimi yoksa yeni kasları çalışıor yutkunurken ondanmı anlamadım kafam karıştı şimödi ben başka bir markanın pürelerine devam edeyim mi akıl verirseniz sevinirim :sm_confused:

2. 23 Mart 2010
  3. gorkem06

gorkem06 dumadumadum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım alerjinin öyle bölgesel kızarıp yokolan birşey olacağını sanmıyorum.bir de her yediğine karşı alerji göstermesi de normal gelmiyor kulağa.yine de doktora göster bence. ya da varsa doktorunu ara derim. önemli bir şey gibi görünmüyor ama için rahatlasın...

4. 23 Mart 2010
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım doktoruna sor istersen benim kızımın muza alerjisi oluğunu düşünüyoruz biz yediğinde tamamen kırmızı bir bebek oluyor onun içinde veremiyorum.yutmaya yeni alıştığı içinde olabilir ama doktora sor bence yinede

6. 25 Mart 2010
  7. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kabızda oldu geçen gün gliserinli fitil attım şu ara püreye ara verdim ama tekrar başlıcam çünkü bebek mamasıyla devam sütüyle doymuyor
    kendi biberonunu bitiriyor biz yemek yerken bağrınıp duruyor ne zaman bizim tabaktan bişeyler versem susuyor sanırım devam sütü doyurmuyor

8. 25 Mart 2010
  9. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Markette hazır vermenizi anladım da ertesi gün neden hazır verdiniz.
    Normalde elma havuç alerji yapmaz ama hazırsa yapabilir.
    Hazır gıda vermeyin mümkün olduğunca.
    Bunların birde evde hazırlanmışlarını verip izleyin.

10. 25 Mart 2010
  11. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    az önce oğluma yoğurt verdim gene aynı şekilde kızarıklık oluştu sanırım bu yutkunmaya başladığı için olan bir şey