bebeğim sizce kurtulabilirmiydi????

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve adanalxix ebru tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : adanalxix ebru
  1. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bayanlar ben burayada yazmıştım hamile oldugumu ögrendiğim gün degerm 14.52 idi doktor bebegin bi kaç günlük dedi 5 gün sonra adet sancısı gibi bi agrıyla kan geldi hemen doktora gittim bana ilaç falan vermedi degerm çıkması gerekenin yarısı çıktı eve geldm 3 4 gün sonra gittigimde degerm 1.85 e düşmüştü bebegmi kaybetmiştim o zaman başka bi kadın dogumcuya sordugumda bana sana ilaç vermedimi bebegn düşmemesi için dedi aldırmadm ablam kdr sevdigim bi insan migren ilaçları kullanıyordu testte bebek var çıkıyor ama kesesi görünmüyordu ilaçla kesesini oluşturdular bebegi düşmedi acaba ben doktorun ihmalkarlıgına mı geldm banada ilaç vererek bebegimi kurtarabilirmiydi???? aynı doktor hamile olan arkadaşımında aşısını unutmuş biz hatırlatınca yaptırın evet ben unutmuşum dedi:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

2. 21 Ocak 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun öncelikle.o bebeğin gideceği varsa zaten gidecekti istediğin kadar ilaç kullan.ayrıca ilaçla kese falan oluşturulmaz.öyle olsa kimse düşürmez bebeğini.insan bu durumlarda suçlayacak birilerini arıyo.ben de 2 kere yaşadım bunu.ilkini boş gebelik nedeniyle kaybettim ikincisini de 21 haftalık aldırmak zorunda kaldım.hep acabalar oluyo.ama doktor zaten bi çözümü olsa mutlaka uygulardı.için rahat olsun.bana doktorumun dediği şey sen istediğin kadar atla zıpla yerlerde yuvarlan o bebek sağlıklıysa zaten seninle kalır.onun için kafanı bunlarla yorma.allah daha büyük acılar yaşatmasın.çok zor evet ama sağlıklısın olumlu düşün.en kısa zamanda inşallah sağlıkla hamile kalırsın tekrar.

4. 21 Ocak 2010
  5. guleryuz

guleryuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım 21 haftalık bebeğini aldırmak zorunda kaldığını yazmışsın nedenini sorabilirmiyim özel değilse

6. 21 Ocak 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    akciğerleri,karnı ve bütün cilt altında ödem oluştu.detaylı ultrasonda belli oldu 20.haftada.sonrası amniyosentez testler falan.maalesef 1 hafta sonra da alındı.nedeni belli değil.her türlü araştırma yapıldı.otopsi,bizim genetik testlerimiz falan herşey normal.

8. 21 Ocak 2010
  9. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun benm konumla ilgilendiğiniz için

10. 21 Ocak 2010
  11. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    cnm senin büyük ihtimalle kimyasal gebelkmiş yani yapabilecegin pek bişey yoktu ama en azından hamile kalabiliyosun bunda grenmen güzel kimyasal gebelkten 1 ay sonra hemen hamile kalan cok kişi duydum allhım en kısa zamnda tekrar nasip etsin cnm

12. 24 Ocak 2010
  13. tunemi

tunemi 2Kiz&1Erkek annesiyim Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Yok canım doktor öyle söyledi diye 'ah yazardı belki' diyerek
    tüketme kendini. Zaten ilk degerin de düşükmus. Gecmis olsun
    oldukça kolay atlatmissin, şükür.

14. 24 Ocak 2010
  15. tunemi

tunemi 2Kiz&1Erkek annesiyim Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Tabi yine de doktor secimine dikkat etmek gerekir.
    ıyi olduğu söylenen doktor hakikaten iyi ise bile,
    senin icine de sinmeli mutlaka güvenmelisin.
    Yoksa hep 'acaba'larla kendini sıkarsın. Bu da
    olası gebelik için olumsuz bir durum. Kendine dikkat et.