bebeğim sürekli ilgi istiyor bana yardımmmm

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve dilemin21 tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dilemin21
  1. dilemin21

dilemin21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    3 aylık oğlum sürekli ilgi istiyo aynından ayrıldımı ağlıyo. babası geldiğinde de ona veriyom yine beni istiyo.ben ne yapıcam bu huzsuzla hiç bişey den memnun olmuyoooo.varsa yoksa benle vakit geçirmek istiyo iş güç yemek yapamıyorum.bi de tayıncıyız eşya toplayamıyorum.gurbette olmak çok zormuş???kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 12 Haziran 2009
  3. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Allah kolaylık versin cnm işin zor gurbet gerçekten çok zor. eğer sesini duymak sustutuyorsa sesini kayıt et dinlesin.

4. 12 Haziran 2009
  5. ismiye

ismiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dilemin benimde 5 aylık bebeğim var aynı benim kızımı anlatmışsın sankive bizde tayinciyiz 1 ay sonra muhtemelen taşınacağız daha toplanmaya başlamadım bir şekilde olur bu kadar stres yapma taşıma şirketleri işi kolaylaştırıyor artık bebeğede alışmak zorundatız yapacak bir şey yok.

6. 12 Haziran 2009
  7. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızım 3.5 aylık ve ben evde yemek yemeğe bile fırsat bulamıyorum çoğu kez aç kalıyorum eşim gelince yiyiyorum ama kaynanam geldiğinde kızım onun kucağında durduğunda sinir oluyorum çok kıskanıyorum kötükedihüso
    sadece bende dursun beni istesin istiyorum :kedi:

8. 12 Haziran 2009
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı dert bende de vardı ve ben bu yüzden annemlere k.valdmelere çok sık gitmek zorunda kaldım sürekli kucağımda ve sadec kucakda yetmiuyor ozman bile ağlıyoru oyun da istiyordu 8.ayında biraz düzeldi en azından ağlamaları azalmıştı....yürüyüncede ehh işte idareediyoruz bazen yine aynı oluyor yaniii.

10. 13 Haziran 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum 3,5 aylık o da yalnızlığı sevmiyo. ilgi bekliyo. ben de pusetine koyuyorum mutfağa yanıma alıyorum. yemek yaparken ona şarkılar soyluyorum ya da konuşuyorum, pişirdiğim yemekleri anlatıyorum vs. o zaman duruyor sakince tabi toksa. ya da oyun halısına koyuyorum oyuncak oynuyo.

12. 13 Haziran 2009
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kzılar benim oğlıumda böle.ne yaptıysam yatağında kendi kendine oyun oynamaya alıştıramadım.hep kucak istiyor,hep ilgi alaka.hep gezmek....tabi beni baya bir yoruyor.bide iri bir bebek kaan.ne yapıcam bilemiyorum.sanırsam böle devam edicek.inşallah emeklemeye başlayınca biraz kucaktan iner.

14. 13 Haziran 2009
  15. ismiye

ismiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pembe bu seferde emeklemeye başlayıncada sürekli nereye gitti diye peşinde dolanman gerekecek,

16. 13 Haziran 2009
  17. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimki beni o kadar aramıyor,çünkü doğduğunda beri ya annemler,ya da kaynanamlarlayım.çocuk kalabalığa alıştı bu kez de.sürekli kucaklarda gezmek istiyor,odada yalnız kalsa çığlığı basıyor.bende bebeğimle yalnız kalsam bunaltacak beni heralde,çünkü hep aşırı ilgi görüyo,tek başıma benden sıkılır sanırsam.allah yardımcı olsun hepimize..

18. 7 Mayıs 2013
  19. alize27

alize27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    48
    bende bu konuyla ilgili yazi ararken sizi buldum ben cildirmak uzereyim bi cikar yolu yok mu bu isin ben hazirliksiz bi anneyim evlendim bir ay icinde kazayla bebek sahibi oldum ayrica fransadayim ailem turkiyede ve burada hic ama hic kimsem yok 9 aylik oldu kizim yaklasik 6 ayliktan beri bu huy var esim ise erken gidip gec gelliyo yanliz basimiza duvarlar arasinda o da bende cildiriyoruz cok fazla ilgi bekliyo ve cok sikiliyo pencereyi acinca bile disari cikacagiz zannediyo seviniyo ama ben gercekten iyi degilim bazen sinir krizi gecirip bagiriyorum o zaman daha cok korkup agliyo oturup bende agliyorum cok zor ne olur bana bi seyler soyleyin :KK43: