bebeğim sürekli kaka yapıyor.acilen bakabilirmisiniz_?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve s_eker tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : s_eker
  1. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar kızım 3 ay 10günlük dünden beri sürekli herbeze kaka yapıyor.kıvamıda bayağı sıvı.doktorumuzu aradım ateşi yoksa,kakanın rengi değişik değilse kan yoksa (Allah korusun) önemli bişey değildir dedi muhtemelen hazım problemidir diyor.sizinde başınıza geldimi ben çok tedirginim sürekli başında bekliyorum resmen yaptımı diye.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

2. 7 Temmuz 2009
  3. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizded aynı şey oldu 2 günde geçti.ben endişelenip dra gittim kakası tahlil oldu temiz çıktı.sende bezini bi dr a götür istersen için rahat etsin.geçmiş olsun..

4. 7 Temmuz 2009
  5. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim sen genede arada su ihtiyacini karsilamak için biraz su ver yada bol bol emzir..bu olagan bişey benimkızımda cok yapardi..bikac gün geçmezse dr.götürürsün canim[/I][/I]

6. 8 Temmuz 2009
  7. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    saolun kızlar doktora gittik kakasını götürdüm çok şükür önemli bişey değilmiş yalnız 5gün falan sürebilir dedi bol bol emzirmek ve su takviyesi yapacağız iinş geçer.Allah yavrularımızı korusun

8. 11 Temmuz 2009
  9. Derya_idil

Derya_idil illaki zayıflamam şart!!! Üye

Beğenildi:
    7.121
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kızda aynı ama benim kızım antibiyotik iğne yiyor ben ondandır diyorum umarım ondandır su veriyorum içmiyor
    benimk
    de 3 ay 12 günlük

10. 5 Ağustos 2009
  11. durum

durum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bügun farkettim afedersin yediriyorum alttan 1 dakika geçniyo kaka yapıyo sümüklü ve pıtırlı bugün dr götürdüm kaka tahlili yaptı bişey çıkmadı kilo alımıda ii dedi maşallah sadece kanda mikrop olabilir dedi ilaç verdi bide ateşi çıkmazmı bügün napıcamı şaşırdım. zaten ishal yaygınmış allah şifa versin bütün bebişlere y kusura bakma kızımın derdine düştüm ismim nilüfer benim kızım 5.5 aylık

12. 11 Ağustos 2009
  13. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bebişim 6 ayını doldurana kadar gunde 10 11 sefer kaka yapardı sarımsı bazen hafifi yesil oldukcada sıvı idi bu bebeklerde helede anne sutu alıyorsa nırmalmiş ek gıdaya gectik kaka sayımız azaldı ve koyu bir hal almaya basladı merak etme yani kaknın rengi normalsa kilo alımıda iyiyse sıkma canınıopuyorumnanaktan

14. 18 Ağustos 2009
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    benim kızımda aynı ek gıdaya başladığım halde üstelik ann sütü değil mama içiyor
    ama kakası sıvık ve sürekli yapıyor günde 5-6 belkide daha fazla şu iki gündür biraz azaldı
    huysuzluğu ateşi yok neden anlamadım

16. 20 Ağustos 2009
  17. AysunEge

AysunEge Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oğlumu dr.una götürdüğümüzde tel.konuşmasına şahit oldum ve daha 1 aylık bebeğin sürekli kaka yaptığını söylüyordu annesi.
    dr.umuzda ateşi,kusması,yada herhangi birşey görüp görmediklerini sordu.
    bunlar yoksa süt kakasıdır önemli değil bu dedi.