bebeğim sürekli yüzünü gözünü ovuşturuyor

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve e_cem_su tarafından 17 Şubat 2011 başlatılmıştır.

17 Şubat 2011
    Konu Sahibi : e_cem_su
  1. e_cem_su

e_cem_su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    oğlum 4 aylık olacak... anne karnındayken ultrasyona ne zaman girsek, elini yüzünde görürdük...doğduktan sonrada bu değişmedi...uyanmaya çalışırken, uykusu gelınce, sıkıldıgında aglarken yani çoğunlukla elini yüzüne götürüyor...yüzünün her yerini kızarıncaya kadar ovuşturuyor...sonrada elini yumruk halinde ağzına sokuyor..
    bu normal mi..
    sizinde bebişlerinizde aynısı oldu mu???

2. 17 Şubat 2011
  3. safa

safa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bebişimde anne karnındaykende 3 aylık şimdide aynı bende bilemiyorum..

4. 18 Şubat 2011
  5. SINEMSE

SINEMSE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Benim oğlum da 4 ayını haftaya dolduracak.özellikle gaz ağrısı olunca kıvranırken elini yüzünü yoluyor.
    birde dediğin gibi elini yumruk yapıp emmeye başladı

6. 18 Şubat 2011
  7. ozlembostanci

ozlembostanci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bebeğim 2ay 20 günlük. ultrason için sölediklerin dahil bütün hepsi benim bebeğim içinde geçerli. hatta 3 boyutlu resim çektiremedim hamileyken hep eli yüzündeydi.doğduğu gün yani normal doğum yaptım doğdu kucağıma verdiler elleri yanaklarındaydı.aynılarını yapıyo. emziriyorum bol bol sütüm yetiyo yani bırakıyo memeyi tok halde bile elini ağzına sokuyo biraz daha uğraşsa komple elini boğazına kadar sokacak o derece yani..yanaklarını görenler neden bukadar öptünüz diyorlar hep yara gibi. ama bilmiyorlarki kendisi hep sürtmekten yaptı... bende sordum doktora normal dedi.anne karnında öyle alışmıştır dedi. ama elini kulak bölümüne getirirse kulak ağrısı olabilme ihtimali var demişti. ama şükür kulaklarındada bi sorun yok. yani benim bildiğim normal cnm..

8. 18 Şubat 2011
  9. lilyumane

lilyumane Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumda da bu birkaç gündür anlattığın durum var.genelde uykusu gelince ya da gaz sancısı olunca yapıyor.elini emiyor yeni emmiş olsa bile.ben de anlamadım.

10. 19 Şubat 2011
  11. maviszeynep

maviszeynep Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumda 5 aylık oldu anne karnındayken bize yüzünü hiç göstermezdi hep eli yüzündeydi hala da elleri yüzünde ve ağzında.uykusu gelince ve bi sıkıntısı olunca daha sık yapıyor.

12. 19 Şubat 2011
  13. BalSurat

BalSurat Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim oğlanda 4 aylık anne karnındada aynı öyleydi sımdıde öyle yüzünün heryerini tırmalıyor aglarken eller hep yuzde agızda sınır oluyorum hemen ellerını kapıyorum aglarken yüzünü mahvetti çünkü[/B:26:]

14. 19 Şubat 2011
  15. esra_mert

esra_mert Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    :nazar:
    benim oğlum 5 aylık dediklerinin hepsi var.uykusu gelince dalana kadar ovalıyo ellerini tutup uyutuyorum bazen.ellerini ağıza götürmeside normal demişti doktoru.ellerini keşfediyomuş.bazen ikisini birden sığdırmaya çalışıyo.hatta bazen emerken bile aradan parmağınıda yerleştiriyo:KK1:

16. 19 Şubat 2011
  17. pamukluprenses

pamukluprenses Cennet kokulu oglum.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ellerini agzına sokması normal cünkü şuan agzıyla keşfediyo herşeyi birde ellerini ayaklarını tanıyo gecen gün benim oglum ayaklarını cıplak gördü hayran hayran yarım saat izledi ve bebekler anne karnındaki davranışları tekrar eder arkadaşlar benimki hep baş parmagını emiyodu şimdide emiyo

18. 21 Şubat 2011
  19. e_cem_su

e_cem_su Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne deyim arkadaşlar valla sizlerinde aynı seylerı yasıyor olmanız rahatlattı beni..cunkı cok fazla kafama takıyordum bu durumu...
    bu yuzunu gozunu ovusturma eliniagzına göturme durumunun yanısıra bırsey daha dıkkatımı cekıyor...ozellikle emmek icin beklerken emmeye yenı basladıgında yuzunu gozunu ovusturup elını bır de kafasına goturup hızlı hızlı kafasına vuruyor..

sızdede bu oluyor mu