Bebeğim ultrasonda gözükmedi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar bebeğim ultrasonda gözükmedi. 24 nisan en son adet tarihim 21 mayısta regl olmayınca idrar testi yaptım pozitif çıktı. 24 mayısta doktora gittim.Kese gözükmedi.(Vajinal ultrason)Doktorum ya çok küçük ,yada dış gebelik dedi . Kan testi yaptık beta hsg 300 çıktı.27 mayısta (bugün) tekrar kan testi yaptık. 1560 çıktı.Doktorum bugün aradı. Perşembe tekrar kan testi yaptır bakalım dedi. Benim gibi olan var mı ? yardım edin

2. 27 Mayıs 2008
  3. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM DEĞERLERİN BAYAĞI ARTMIŞ ZATEN BEBİŞİNDE O ZAMAN GÖZÜKMEMESİ NORMAL BEN GÜNÜMÜ 4 GÜN GEÇTİKTEN SONRA GİTTİM ZOR GÖZÜKMÜŞTÜ CANIM İÇİN RAHAT OLSUN GÖZÜKÜR ŞİMDİ

4. 27 Mayıs 2008
  5. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ben adetim 1 hafta gecikmişti yani 4+5 günlüktü degerim 2655 di kese gözükmemeişti zaten doktor karından ultrasonla bu deger 4000lere çıktığında görebiliriz demişti hiç endişe etme cnm en gec 1 haftaya kadar gözükür

6. 27 Mayıs 2008
  7. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm hiç üzme kendini bende senin gibi çok üzmüştüm ilk günler kendimi ilk gittiğimde kese gözükmemişti acaba dış gebelikmi die takmıştım kafama 1 hafta sonra dr gittiğimde kese gözükmüştü bebegi görememiştik bu seferde acaba boş gebelikmi die kafama takmıştım 1 hafta sonra gittiğimde hem bebegi gördük hem kalp atışlarını duyduk boşu boşuna kendimi yedim bitirdim:) sende allahın izniyle 1 haftaya kalmaz keseyide bebişinide görürsün cnm

8. 27 Mayıs 2008
  9. ayfoxsxxsx

ayfoxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bebeğimde görünmemişti 4hft lıkken kesin görünüyo ama sıkma canını

10. 27 Mayıs 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar endiselenecek bisey yok ben bebegimi 4 haftalikken goremedim cunku cok kucukmus dr gorunmuyor dedi...1 hafta sonra gittim keseyi gordum yerlesmis ama bu sefer de kalp atisini duyamadim dr ancak 7 haftada duyulur dedi...pazartesi kalbini dinlemeye gidecegim... yani bebeginiz daha cok kucuk biraz beklemeniz gerek...bence dr un hemen dis gebelik demesi yalnis...benim bebegim vajinal ultrasonda 5 dk aradik bulamadik sonra birdne cikiverdi yani belli olmuyor bazen...onlar daha elma cekirdegi kadar biraz sabretmek gerek bence hemen kotu dusunmeyin...

insallah bebegin gorunecektir arkadasim hemen karamsar olma,iyi dusun iyi olsun insallah..

12. 27 Mayıs 2008
  13. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence daha erken gözükmesi için biraz bekle kalp atışınıda bebeğinle görürsün inşallah

14. 28 Mayıs 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Kızlar içim rahatladı biraz teşekkür ederim .Yarın kan testi yaptıracağım ve tekrar doktora gideceğim.
    Bugün tam bir hafta geciktim.İnşallah kese görünür .Doktorda biraz telaşlandırdı sanırım haklısınız .Ama insanın içine kurt düşüyor işte

16. 28 Mayıs 2008
  17. ponaran

ponaran Anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sen gönlünü ferah tut, değerler artmaya devam ettiği sürece sorun yok.
    Bizler biraz erken fark edip, dr peşine düşüyoruz.
    Benim kese 6. haftada gözükmüştü.
    Güzel haberlerini alırız bugün. a.s.
    Allah hepimize kucağa almayı nasip etsin. :nazar:

18. 28 Mayıs 2008
  19. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sudenaz bende tam 1 ay önce senin gibi panik icinde yaziyodum buraya sukurki gördük ultrasonda biraz aceleci anneleriz sanirim :) gerci oglumdada acele etmsitim ama bu regle yakin olmus o yuzden tam son regl in tarihinden hesapladigin büyüklükte olmuyor bi hafta daha kücük oluyor o yuzdende ultrasonda görpnmüyor ama bi kaca kez kan tahlilinde degerler ikiye katliyosa iki gunde bir icin rahat olsun ben bi hafta kan tahlili sonucu beklemistim insallah eli ayagi duzgun sag salim almak nasip olur bebislerimizi kucagimiza