bebeğim uyumuyor.imdaaaat!!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve destina82 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : destina82
  1. destina82

destina82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızım 16 aylık doğduğundan beri hep az uyurdu ama şuan tamamen zıvanadan çıkmış durumda.ne gece ne gündüz ne akşam ne sabah.geceleri saaat başı uyanır her seferinde yarım saat ayağımda sallarım başka yöntemleri çok denedim olmuyor.gece geç yatmıştır sabah erkenden uyanır .gündüzleri uyutmak ise ayrı bir eziyet.artık sinirlerim yıpranmaya başladı kendime de kızıyorum sonra sinirlendiğim ona kızdığım için ama uykusuzum aylardır atık tahammül edemiyorum.
    önerileriniz vaarmı yardım edin lütfen

2. 1 Ocak 2009
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlım benim bebeğimde uykusu az olan bir bebek dün gece 02:00 da uyudu ama bunca zamandan sonra ben anladımki bebeğin bir sorunu varsa uyumuyor ilk başlarda çok ciddi gaz sıkıntımız oldu ve hala devam ediyor gaz çıkarmak için uyanıyor ayrıca bebeğimin dişleri peş peşe çıkıyor.Seninde dediğin gibi her gün sabrımı snıyorum şimdilik bunca uykusuzluğa rağmen sakinim ve bunların geçiceğini düşünüyorum.Yardımcı olamıyorum benimde elimden birşey gelmiyor.

4. 2 Ocak 2009
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim oğlumda çoook uykusuz. Geceleri sürekli kalkıp emiyor. Dün geceden örnek vereyim 01.30 da yatırdım kavga dövüş, 02.15 kalktı emdi yattı, 03.30 kalktı, 05.00 kalktı, 06.00 kalktı ve 11.00 e kadar uyanıktı. Kavga ile kahvaltı yaptı ve annem uyutmaya uğraşıyor. Ben evime gidince, çalışmaya başlayınca ne yapacağım bilmiyorum.

6. 2 Ocak 2009
  7. Fluvial

Fluvial Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İyi geceler çayı var onu denesenize..

8. 2 Ocak 2009
  9. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bizimde düzenli olan uykularımız iyice bozuldu
    1,5 ay öncesine kadar gece sadece 1 kere uyanır emer uyurdu yada hiç uyanmazdı
    hasta iken tavan yaptı hiçbirşey yemediği için gece gık dese aldım emzirdim
    alıştı şımardı iyice
    şimdi uyanması için hiçbir sebep yokken zırt pırt uyanıyor ve sadece emerek sakinleşiyor
    ama karar verdim eğer uykusu 4 saati aşmamışsa emzirmeyeceğim uyuyayana kadar kucakta yada yatağında tutacağım
    doktorumuzla tekrar görüşeceğim ve gerekiyorsa memeyi de keseceğim zaten gündüz emmiyor verirsem alıyor ama vermiyorum yoksa yemek yemiyor
    emeceği kadar emdi için gayet rahat o açıdan
    ona ve bana uyku lazım bundan sonra

10. 2 Ocak 2009
  11. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benimde bebğim ilk zamanlar hiç uyumuyordu.onu dısarıya çöp bidonu içine bırakmayı bile düşündük:)sonra eşim zinco aldı geldi cok faydasını gördük.hem rahatlatıyor.hemde güzel bi uyku cekmesini sağlıyor.içinde de bir sürü bitki karısımı var..

12. 2 Ocak 2009
  13. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ah aaahhh 2 aylık olduğu günleri nasıl özlüyorum bir bilseniz
    büyüdükçe zapdetmek de zorlaşıyor

14. 2 Ocak 2009
  15. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    Aynı benim canavar.Gece 2'de uyur.10 dk.sonra kalkar.15 dk.sonra tekrar yatar.1.5 saate bir kalkar.Uykusuzluk insanın sinirlerini gerçekten çok yıpratıyor.Herşeyi denedim olmuyor.Huyu mudur nedir?

16. 2 Ocak 2009
  17. hayaletsevgili

hayaletsevgili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben napıyım arkadaslar dün yattığımda sabah 5di. 12de uyandık sabaha kadar ayaktaydık. gece gündüz kavramımız kalmadı artık. 2.5aylıkken beni bu hale sokuyoki ilerisini düşünemiyorum... gece uykusunun ne kadar faydalı oldugunu insan anatomisi icin mutlaka gerekli oldugunu kızım öğretti bana...

18. 2 Ocak 2009
  19. hayaletsevgili

hayaletsevgili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zinco ne icin kullandıgını merak ettim. doktor bana gazı oldugunda verebilcegimi söyledi.