bebegim ve gece uykusu

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve FOKURFOKUR tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : FOKURFOKUR
  1. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bebegim gece uykusunda yatagında sürekli dönüyor mızlıyor ayagıma alıp sallıyorum orda durmuyor tekrar yatagına orda tekrar dönüyor mızlıyor ordan küçük beşiğe ordan ayagımda oradan büyük beşige sabaha kadar 1 aydır böyle devam ediyor.bu arada bunları yaparken gözleri kapalı ama mızmızlanıp aglıyor. gündüz uykularında ise hiç böyle bir şey yapmıyor.gün içinde uyutmayaıp gece uykusunu deliksiz uyur belki diye az uyuttuğumda oldu güne 1 saat ama yine aynı.akşam çok zor uyutuyorum bir yeri acısa gündüzde huzursuz uyur ama gündüz yanında top at ama uyanmıyor sesi bile çıkmıyor.bu sorunu yaşayan veya başından geçiren varmı.varsa çözüm yolu istiyorum.

2. 16 Nisan 2010
  3. MySky

MySky Rütbesiz.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bebek kac aylik?Bazi durumlar bebek ve cocuklarda gece ortaya cikabiliyor..ornegin dis cikartiyorsa gunduz rahata uyurken gece huzursuz olabiliyor..ya da gaz sancisi karin agrisindan dolayi uyuyamiyor olabilir..Gunduz nerede uyuyor?gece uykusunu nerede uyuyor?bunlar onemli..cocugu birakin aglasin cok aglamaya devam ederse biraz kucaginiza alip onu sakinlestirin yerine koyun..Biraz aglamasina sabredebilirseniz hem kendisi rahat eder hem de siz..Benim kzimda yatagini ayirdigimda iki gece durmadan agladi..ama yanima alsam ne ona ne de kendime iyilik etmis olacaktim simdi cok sukur yataginda uyuyor:KK66:..umarim herhangi bir rahatsizligi yoktur,Allah kolaylik versin.

4. 16 Nisan 2010
  5. demirim

demirim annesinin lokumu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bnm oğlum bunları diş çıkarırken çok yapıyo
    belki dişten dolayıdr

6. 16 Nisan 2010
  7. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızım 12 aylık

8. 16 Nisan 2010
  9. cicekcicek

cicekcicek Annecik Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede diştendr bi de gündüz ve gece uyuduğu yatak farklı mı? belki gece uyuduğu yatak rahatsızdır

10. 24 Aralık 2015
  11. alinurasya

alinurasya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kizlar bebegim 8 aylik simdiye kadar xok nadir gece uykusunda huzursuzlugu gunduz hic uyumadigimz icin gece hep uyuyoduk 4 tanede dis cikartik simdi iki dis daha gelio ama ondan mi bilmiorum gece uyumuo saga sola donup duruo gozler kapali ama hic bole yapmazdi uyumak istio ama zorlanio disten mi sizce her dis farkli mi olur diger dislerinde yapmadı hic