bebegim yasiyor muydu bilmiyorum ama hormon degerleri yükseliyordu neden kalbi atmadi

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ekince tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ekince
  1. ekince

ekince rütbeni bileceksin Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben 2 ekimde bebegimi kaybettim 7_8 haftalikti;doktor da randevumuz vardi.Dr: bebegin fonksiyonu yok almak gerekli dedi.ama benim degerler hic dusuk degildi.iki gunde 34 000 den 37 000 e cikmisti/kalbi aktif olmadigi icin kurtajla aldilar/ve bir aydir ruyalarimda kucuk bir bebek goruyorum ve emziriyorum/i:sm_confused: unutmaya calisiyorum ama aklimdan cikmiyor/kalb atislari hemen duyulmasi mecbur mu yaaafisfisfisfisfisfis

2. 7 Kasım 2009
  3. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hiç bir bilgim yok canım ama başka doktorlarada gitseydin keşke içinde şüphe kalmazdı hiç olmazsa geçmiş olsun...

4. 8 Kasım 2009
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    7 haftalıkken kalbi atmalıydı canım atmamış ben de de öyle oldu kese büyyor ama bebeğimin kalbi atmad 10.haftaya kadar bekledik bir ümit başka dr gittik yok kese bozulmuştu aldırdık kendine eziyet etme dr doğru karar vermiş canım kabullenmek kolay değil zor bir durum yaşadığın kabullenemen lazım yoksa toprlayamazsın

6. 8 Kasım 2009
  7. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya o kabuslari ben de cok gordum:KK43:(
    o sadece kalp atisiyla da degil kesenin gelisimi yolc sac gb baska seylere de bakiyorlar, suphesi olsa almazdi doktorun; bana iki doktor kalbi durmus dedi teki dopplerde bakti inan senin gb "yaa yanlissa niye beklemedim en az bir gun ya bebegim yasiyorduysa" diye aylarca yedim kendimi:KK43:( ne olur sen yapma, sekiz haftalikta gorunurdu kalp atisi ya da gelisimi ve kan degerin ikiye katlayarak giderdi. cikar bunun aklindan bak ben kolay hamile de kalamaiyorum sen kaliyorsan sukret haline yine olur hem de cok saglikli.

8. 12 Kasım 2009
  9. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım.kalp atışı yoksa bebek de yok demektir.Allahın izniyle atlatırsın inşallah yeni bebişler için moralimiz yüksek olamlı.

10. 7 Aralık 2009
  11. ekince

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    insallah arkadaslar yeni bebisleri saglicakla alacagiz.iki aydir adet kanamam bir turlu duzene girmedi kurtajdan sonra normal mi bilmiyorum

12. 21 Kasım 2010
  13. sevimistanbul

sevimistanbul Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canı m ne kadar üzüldüm bilemezsin.. keşke bilgim olsada seni aydınlatabilsem, şuan bebeğin var mı ?? inşallah hepimizin sağlıklı bebekleri olur.. dünyanın en güzel şeyi .... Allah evlat sahibi olamamaktan korusun bizi.. çok üzüldüm canım.. evli bile değilim ama inan bi anne kadar düşkünüm çocuklara...

14. 23 Kasım 2010
  15. Selviboylumasya

Selviboylumasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    108
    bende 7+4 günlükken bebeğimi kaybettim kalbinin attığını görmeden acaba atmaya başlamışmıydı hep merak ediyorum

16. 14 Mart 2011
  17. ekince

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canim suanda bebegim kucagimda 3 aylik :))allahimsaglik sihhat versin olmayan herkese saglicakla gostersin

18. 16 Mart 2011
  19. sardunyaa

sardunyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çoook üzgünüm. 8 haftalık hamileydim. geçen hafta dr kalp atışı yok dedi. kesenin içindeki emriyoda sağlıksız dedi. ben de başka doktora da gittim.yine aynı şeyleri söleyince artık ümidim kalmadı. bu bebek hiç canlanmadan beni terk etmişti. 2. dr. 2 gün sonra gel tekrar bakalım. ama kürtaj şart dedi. Allah hakkımızda hayırlısını versin. bütün herkese hamile olduğumu söylemiştim. şimdi 2 hatalık sevinçlerini yok etmiş oldum. bir de ilk hamileliğimdi. şimdi bu günlerin bir an önce geçmesini istiyorum.