bebeğim yenidoğan aknesi oldu yüzü sivilce içinde

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Biricik tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşlar oğlumun yüzü sivilce içinde. doktoruma danıştım birşey yapamayız zamanla geçer dedi ama geçeceğine günden güne artıyor.yokmu bunun bir çaresi????

2. 24 Mart 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım bende aynı dertten muzdarıbım benım de bebegımın suratı sıvılce ıcınde ben dr sormadım cunku bı hafta sonra kntrole gıdıcz ama herkes ya sıcaktan yada cok opmekten olmustur dıyo ama benım evım ne cok sıcak nede mıllete cocugu opturuyorum neden oldu bılmıyorum ama cok fena duruyo benım bebegımın kafasının ıcınde bıle var kulaklarına bıle gelmıs nasıl gecıcek hiç bi fıkrım yok

Son düzenleme: 24 Mart 2008
  4. 24 Mart 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar telaş etmeyin, zamanla geçer. Öyle kalmaz.

İmza tecrübeli bir anne:smiley-cool:

6. 24 Mart 2008
  7. gultur

gultur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bahsettiğiniz sivilcelerden bizde de oldu. Şu anda bebeğim 41 günlük yüzünde kalmadı ama saçında çıkan sivilceler yara haline geldi. Kocaman kocaman yaralar var koparttığım zaman saçıyla birlikte kopuyor. Bende dokunmamaya karar verdim kendi kendine dökülsün diye.

8. 25 Mart 2008
  9. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar telaşlanmayın benimde oğlumda oldu heyerine dağılmıştı kafasına kulağına boynuna ama 2 haftada bitti yani hiç bişey kalmadı korkulcak bi durum yok yani.

10. 25 Mart 2008
  11. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım her bebekte olabılır.ama ılla care dıyorsan yuzune ben bepanthene merhem surmustum buyuk kızımda
    kucukte yasamadım ama
    hafıfce yuzune sur bıseycıgı kalmaz:))
    gecmnıs olsun.tek derdı sıvılcelerı olsun:))))))))

12. 25 Mart 2008
  13. DAYCA

DAYCA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bepanthen organik bir urun degildir, kimyasal iceriklidir. Fiyati cok dusuk oldugundan ve devlet guvencesinde olanlar icin bir kismi odendiginden hekimler sik yazar ve biz de sik karsilasiriz. Ama miniciklerimizi neden kimyasalarla bu kadar erken tanistiralim ki? Bitkisel ve organik urunleri olabildigince takip etmeliyiz bana kalirsa. Bunlarin ilgili sertifika ve eetiketleri tasidigina da dikkat ederek tuketelim lutfen

14. 25 Mart 2008
  15. gevher nesibe

gevher nesibe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sorun ne olusa olsun sütünüzden vazgeçmeyin derim.en iyi dezenfaktan o neticede.sütünüzle silin yüzünü bebeğinizin.benimkinde de var ama dokunmuyorum hiç.nazar değmez hem:)

16. 1 Nisan 2008
  17. Schirin

Schirin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bebegimde kırmızı noktalar cıktı sivilce gibide degil cok küçük arkadaşlar sizin bebekleriniz iileştimi

18. 1 Nisan 2008
  19. DAYCA

DAYCA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    motherlove yeşil merhemi muhakkak deneyin, içinde hep bildiğimiz şeyler var üstelik organik sertifikalı. Sanırım ebebekte de satılmaya başlanmış. eczanelerde de gördüm Ankarada. bir de doğal ecza diye bir site var, orada da varmış. Yakın zamanda bir yenidoğum yapmış arkadaşıma da tavsiye etmişler, ertesi güne ne kadar geçirdiğine inanamazsın diyor. İnanırım, çünü ben 23 aydır oğlumun pek çok şikayetinde kullandım...