bebeğimde hırıltılı solunum var.yardım lütfen... Mesaj Linki

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve rumeysam tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : rumeysam
  1. rumeysam

rumeysam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar.2.5 aylık oğlumda bu günlerde hırıltılı solunum başladı.etrafımdaki insanlar bunun normal olduğunu ve bu aylardaki bebeklerde görüldüğünü söylüyolar ama ben biraz endişeliyim.acaba hastamı oldu yavrum!böyle bi durumla karşılaşan var mı?öksürük de var galiba doktor yolu görünüyo bize...yardım lütfennnnnnnn...

2. 25 Ekim 2009
  3. melikeray

melikeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım serum fızyolojıkle burnunu bı temızle ıstersen o rahatlatıyor benm kızımı ama baktın gecmedı gecıkmeden dr.a gotur kı Allah korusun bısey varsa bıle erkenden tedavı edılır kuzucukopuyorumnanaktan

4. 26 Ekim 2009
  5. ayseakgul

ayseakgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımdada vardı hırıltı öksürük dr a götürdük.grip olmuş oda bronşite çevirmiş. serum fizyolojikle 2 tane şurup verdi biraz düzeldi gibi çrş tekrar götürecez kontrole.çok dikkat et dr a götür.geçmiş olsun.

6. 31 Ekim 2009
  7. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oğlumdada vardı o aylardayken sanırım normal sora geçti ama sen için rahat etsin diyosan genede bi doktora götür cnm