Bebeğimdeki Kramozom Sayısı 47 yani Down Sendromu

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ezozgun tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ezozgun
  1. ezozgun

ezozgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sizlerden bununla ilgili geçmiş olsun dilekleri beklemiyorum çünkü bu bir hastalık değil... tek isteğimiz bizim için dua etmeniz...oğluma vereceğimi büyük ilgi sevgi ve bunun yanında iyi bir eğitimle herşey çok güzel olacak bunu biliyorum bir anne olarak güçlü olmam gerekiyor işte bu yüzden bizim için dua edin...çünkü buna çok ihtiyacım olacak...
    Ayrıca bizim gibi aileler tanışmak istiyorum deneyimleriniz ve yaşadıklarınız benim için çok önemli...irtibata geçerseniz sevinirim...

2. 4 Temmuz 2008
  3. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    İnşallah hayat sizin için güzel olur. dualarımız sizinle. down sendromu eğitimle aşılabilecek bir sorun. o çocuk size Allahın bir hediyesi emaneti.

4. 4 Temmuz 2008
  5. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım bı akrabamın da cocukları down senromlu,ama cok tatlı ve cok zekı bır cocuk,egıtım ve sabır cok onemlı,ıyı bır egıtımle ınankı normal bır cocuktan cok farkı kalmıyor ınan o kadar zekıki bız laf yetıstıremıyoruz herseye hazır cevap cok bılmıs bır cocuk oldu,tabı burda sana ve babasına cok ıs dusuyor,dualarım senınle

6. 4 Temmuz 2008
  7. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğitim bu hastalıkta cok onemli.bir komşumuzun torunu down sendromlu fakat sanırım kıza aşırı ılgı ve egıtımı gösteremedıler.kız sureklı ortalıgı dagıtıyoo çok aşırı yaramaz hiç laftan sözden anlamıyooo.inş.senın oglun senın gıbı bir bilinçli annenın sayesınde normal den farklı olmaz.dualarımız senın ve oglunla cnma.s.

8. 4 Temmuz 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hamile kalmadan önce ileride doğacak çoğumla ilgili bazen hayaller kuruyordum fiziği güzelliği zekası akıllı olcağı ileride büyük işlere imza atacağı konusunda sonra Bir insan varoldu içimde gram gram hergün büyüdü sonra avuçlarımın arasına aldım tenini hissettim nefesini duydum onu ilk gördüğüm andan itibaren nasıl bir fiziğe sahip olucağı zeki olup olmayacağı ileride büyük adam olup olmayacağı umrumda bile değildi artık ben onu çok seviyordum.ne olursa olsun ben onu çok seviyordum.Biliyorumki nasıl olursa olsun bir insan büyütmek yetiştirmek dünyanın en zor işi zaten.Senin güzel meleğin ve dünyadaki tüm masum güzel melekler kimi şehirlerde çamurdan kurabiye yapıp beslenen açlıktan ölen kimi zaman soğuktan donan bu güzel melekler dilerimki bütün bebeklerimiz günün birinde güzel bir dünyada çok mutlu olurlar.Dostum sana geçmiş olsun demiyeceğim bende biliyorumki yaşam kaliteniz
    Kalbinin büyüklüğü sayesinde farklı olmayacak.

10. 4 Temmuz 2008
  11. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım Rabbim o güzel evladına acil şifalar versin İnaşllah en kısa zamanda güzel gelişmeler olur.

12. 4 Temmuz 2008
  13. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cok sanslı bır annesınız Mevla sadece sızın ve sızın gıbı annelerın o muhtesem varlıklara bakabılecegınız dusunmus ve secmıs,kolaylıklar dılıyorum
    duamdasınız hep sızde bızlere dua edın olur mua.s.

14. 4 Temmuz 2008
  15. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir tanidigimizin down sendromlu oglu var yaklasik 30 yaslarinda ailesi onu o kadar iyi egitmiski simdi babasinin restorani var o da orada babasiyla birlikte calisiyor fazla konusmaz ama ne kadar zeki oldugu hemen anlasiliyor bence down sendromu bir hastalik degil sadece cok zeki olduklari icin egitimi zor allahinda izniyle senin bunu basaracagina eminim allah sanada esinede kolaylik versin. Bebegini öp benim icin. :nazar:

16. 4 Temmuz 2008
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.006
    Ödül Puanları:
    163
    allah yar ve yardimciniz olsun

18. 4 Temmuz 2008
  19. ilona