Bebeğimden ayrıldım çok kötüyüm

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve muhasebe22 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : muhasebe22
  1. muhasebe22

muhasebe22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz perşembe günü kahverengi lekelenmem başladı gece hastaneye gittik doktorumu aradılar ilk üç ayda normal bunlar deyip eve gönderdiler hiç ağrım yoktu. Ertesi gün içim rahat etmedi eşime gidelim muayenehanesine ultrasonda görmek istiyorum bebeğimi dedim ve randevu için aradım öğleden sonraya verdiler. Aradan biraz zaman geçti lekenme kanamaya dönüştü aradım yine hemen gel dediler gittik herşey bitmişti. Bebeğimin kalbi durmuştu. O gün 9+3 olması gerekiyordu daha 8+1 iken kalbi durmuş bebeğimin. Dünyam yıkıldı çok üzüldüm. Doktorum sonladırmamız gerekiyor dedi. Öyle üzüldümki içimden vermek istemedim minicik yavrumu. Korku da vardı biraz tabi kürtaj olacaktım. Ama doktor ve eşim sonunda ikna ettiler beni ve aynı gün saat 5,30 civarı kürtaj oldum. bebeğimi bıraktım orada sanki kendimi suçlu gibi hissediyorum. Herşeyde aklımda. Bu durumda da tek yaapacağımız Allaha sığınmak dua etmek . Allahım herkese sabır ve sağlık versin.

2. 1 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

geçmiş olsun cnm.çok zor biliyorum bende yaşadım ama benim küçüktü ve kürtaj a gerek yoktu ama zor allah sabır versin siz sağ olduktan sonra gene olur.kürtajdan sonra çabuk kalırsın diyolar inş. gene olur.

4. 1 Aralık 2008
  5. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim geçmiş olsun...kısmeti yokmuş hep öyle düşün..belki sana zararı olacaktı...sen sağlıklısın şu an..ve Allah kısmet ederse yine çoook tatlı bi bebişin olcak..ama önemli olan moral nolur moralini yüksek tut..

6. 1 Aralık 2008
  7. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    zor evet ne denilmesi gerekiyor insan başına gelmeyince bilemiytor emin ol düşük cok normal bişey gibi geliyor yasamayan için ben de yasadım şimdi yine hamileyim ama korkular peşimi bırakmıyor
    rabbim sanada en kısa zamanda bi daha verir inşallah
    hem inan düşmese sakat olma olasılıgı o kadar fazla ki allah aslında anneye en büyük iyiliği yapıyor bebeği düşürerek
    senelerce sakat cocuga bakmak kolay mı
    sen de bi suç yoksa özellikle düşürmedinse bence hiç üzülme ben cabuk atlatmıstım umarım sende hemen atlatır ve çalışmalara başlarsın canım:)))

8. 1 Aralık 2008
  9. muhasebe22

muhasebe22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım öyle güzel gidiyordu ki hamileliğim ne bulantım ne bir şikayetim vardı inşallah böyle gider diyordum Birde 5 yıl düşünmedik çocuk korunduk hep . Tabi uzun zaman olunca çocuk istemeye başlamıştık artık. Hiç düşmesini istermiydim. Bilerek kürtaj olanalr nasıl yapıyorlar bunu anlamıyorum hele kürtaj sonrası resimler var internette tam bir cinayet yani. Ama benim karnımda öldüğü halde kürtaj olduğum için sanki suçlu hissediyorum kendimi. Biraz daha dursa zaten bana zararları başlayacakmış dr öyle söyledi. Yani zorunlu kaldık kürtaja. Keşke kendi düşseydi müdahaleye gerek kalmadan. Çok kötü birşey . Küçücük 1,5cm de olsa canından can ayrılıyor. Allahım kimseye yaşatmasın.

10. 1 Aralık 2008
  11. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun,Allah sana sağlık sıhhat versin inş..
    bir kere hamile kaldıysan yine nasip eder Rabbim inş..
    ben de ilk hamileliğimde 9. haftada düük yaptım.
    bir ay sonra yeni bir melek nasip etti bana Allah.şimdi kızıma kavuşmak için gün sayıyorum:nazar:

12. 1 Aralık 2008
  13. muhasebe22

muhasebe22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım İnşallah Allahım bana da nasip eder en kısa zamanda. Dr 2 ay korunma verdi. Sonra artık.İnşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucağına.

14. 1 Aralık 2008
  15. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gecmis olsun canimm rabbim sabir versin
    insallah en yakin zamanda tekrar hamile kalirsin bebegine kavusursun

16. 1 Aralık 2008
  17. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsunn.Çok üzgünüm çoook

18. 4 Aralık 2008
  19. muhasebe22

muhasebe22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşları yarın dr kontrole gidecem çok korkuyorum kürtajdan sonra bir de parça falan kalmış tekrar derse bayılırım herhalde. İnşallah bişey yoktur.