Bebeğime akşamları neler oluyor?

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve hepyek-34 tarafından 15 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hepyek-34
  1. hepyek-34

hepyek-34 Hayatta her sey kısmet... Üye

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    93
    kızlar benim kızım yaklaşık olarak son 15-20 akşamdır saat 19 ve 22 arası çok huysuzlanıyor. karnı aç olmasına rağmen beni emmeyi reddediyor uykusu olmasına rağmen uyumuyor sürekli ağlıyor kucakta susuyor kucağımızda sürekli evi gezdiriyoruz. sokaktaysak sorun yok. deli olucağım anlamadım gitti. aynı sorundan şikayeti olan var mı en azından yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlatıcak çözüm yolu nedir bulamadım gitti. gazımız vardı bitti şimdi bu başladı . kafamçokkarıştı

2. 15 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Sanırım diş çıkarıyor..
    damakları kabarmasada kontrol et
    Şuan aynı dertten muzdaribiz..

4. 15 Temmuz 2008
  5. hepyek-34

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    93
    ama daha cok erken değilmi diş için Melis henüz 3 aylık?

6. 15 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Hemen cıkarmaz ki 1 ayınızı alır..
    Bebekten bebege degişir bu durum canım..
    benimkide 8 aylık anca iki dişin ucunu gördük..

8. 16 Temmuz 2008
  9. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canımm bizdede aynı dert hep aglıyor aynen dediğin saatlerde sonra emip uyuyoo tek senin yaramaz değil hepsi aaynı sanırımm a.s.

10. 16 Temmuz 2008
  11. hepyek-34

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    93
    çok ilginç Melis de öyle sonra hızlı bir şekilde emiyor yorgun düşüyor ve uyuyor. babamız çok şikayetci bu durumdan rahatca oynuyamıyorum beraber olamıyorum diye kızıyla e adam haklı tüm gün benle olduğu için çokda kıskanıyor. umarım normale döner bebeklerimiz. akşamlarıda en az gündüzleri kadar neşeli olurlar.a.s.

12. 16 Temmuz 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kardesimin kizinin disi 2,5 aylik cikmisti yani bu dis isi belli olmuyor arkadasim benim kizim 2,5 aylik 10gun sonra 3ay doluyor saat 9-10 arasi basliyor bizdede vizilti kafasi kizdimi agliyor veryansin bagiriyor kucakta susuyor emiyorsa sinirden agzinda sut biriktirip fiskirtiyor eliyle memeyi dovuyor gorsen cebellesiyor sonra artik sakinlesip emip uyuyor 10gundur oldu sanirim pek care yok sirada ates salyalanma daha huysuzluk olucak simdiden sakin olmaya calis

14. 16 Temmuz 2008
  15. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bebeğiniz ayaklarını yukarı çekip ne yaparsanız yapın susturamıyosanız sebepsiz ağlıyo gibi görünüyorsa kolik olma ihtimali var kolik saati hiç değişmez arada olabilir benim oğlum kolik biz yeni yeni atlatıyoruz yediklerinizi de gözden geçirin sadece gaz olmayabilir karın ağrısı yaşıyo olabilirler süt ve süt ürünleri gaz yaptığı gibi sancı da yapar ben denedim kestim bebeğim biraz olsun rahatladı kolay gelsin siz 15 gündür ben doğdu doğalı böyleyim arabaya binince pıt gidiyo ses kesiliyo hiç ağlamamış sanki böcük

16. 16 Temmuz 2008
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,sokağa çıkınca sorun kalmıyor demişsin.acaba evin içi sıcak geliyor olabilir mi..ben günde iki kere yıkadığım halde,arada da ıslak bezle siliyorum oğlumu.umarım en kısa zamanda düzelir canım..

18. 16 Temmuz 2008
  19. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bitek benim ki yapıor sanmıştım ne çok varmışsırnaşık şey ama akşam banyo yaptırmak ii geliyor.. sanırım sıcaklardan olabilir.. çnkü banyo yapınca rahatlıyor...