bebeğime bi haller oldu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve tub833 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : tub833
  1. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar oğlum çok uslu gazı olmayan acıkmayınca ağlamayan bi bebekti ne olduysa birkaç gündür sürekli boğazı yırtılırcasına bağırıyo sinirleniyo ısırmak istiyo ellerime saldırıyo ısırmak için çok sinirli ya neden böyle oldu anlamadım sizinkilerde böylemi

2. 4 Kasım 2008
  3. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama buyuk ihtimal diş etleri kasınıyordur eger durduramıyorsan 1 cay kasıgı calpol surup ver agrı kesicidir sakinleştirir.Aynı seyleri yasıyoruz cunku ozellikle gecen 1 hafta emmeyi bile reddeder olmustu Allaha sukur biraz rahatladık

4. 4 Kasım 2008
  5. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm bebeklerin bir günü bir gününü tutmuyor ki bizde tatilden geldik orda uyudu gelmemize 2 gün kala huysuzlandı evdede öle uyumuyo sıpa geceleri uyku düzeni şaştı çocuğumun inş düzene girer gene...

6. 4 Kasım 2008
  7. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım buyuk ıhtımal dıs cıkarıyordue meraklanma bızı de emınım zor gunler beklıyor

8. 4 Kasım 2008
  9. nanacxixm

nanacxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    diş kesin.calgel jel sür canım çok iyi geliyor.bebeğine çok ii gelecektir.ardındanda calpol verdinmi tamamdır.

10. 4 Kasım 2008
  11. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diş çıkardığını zannetmiyorum çünkü 3.ayını daha yeni doldurdu ama bilmiyorum olabilirde ya göğsümü ısırıyo emmeye başlamadan önce ve karnı doyunca koparırcasına ısırıp sündürüyo bunlar normalmiki valla allah yardımcımız olsun

12. 4 Kasım 2008
  13. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yavrum ya bağırırken boğazı acımıyomu acaba :KK43:

14. 4 Kasım 2008
  15. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    allah senin iiliğini versin ya acır tabii ama bebek o ağlıya ağlıya büyücek, rabbim bebişinle birlikte sağlıklı uzun ömür nasip etsin sana...
    benim çocuklarımın biraz daha geç başlamıştı diş çıkarmaları ama şimdiki bebekler minicikten başlıyolar dolasıyla dişleride erken çıkıyo,diş çıkarmak bebek için gerçekten zor hırçınlaşması çok normal,elbette hemen çıkmaz ama çıkana kadarda size kök söktürür,arada ağrı kesici şurup verirsin rahatlar bebişini kokla benim için sevgiler...

16. 4 Kasım 2008
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oğlumda 2 gündür öle emerken sinirleniyo ısırıyoo kızarıp bozarıyo...ağlıyo sürekli kucağa alıp gezinince susuyoo...

18. 5 Kasım 2008
  19. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çocuğunuzun dişleri çıkmaya başladığında bunun ne kadar süreceği ya da hoş bir tecrübe olup olmayacağını zaman gösterir. Bir çocuk için çok acı verici olurken bir diğeri için çok sakin bir tecrübe olabilir. Bazen haftalar boyunca bir kabartı ve yumru görünür haldedir, bazen de dişler ortaya çıkana kadar bir belirti yoktur. Ortalama olarak ilk diş yedinci ay ortalarında belirir. Ancak bazen üçüncü ayda erkenden ortaya çıkarken, bazen de onikinci aya kadar sarkabilir.

Dişlerin çıkışı genelde kalıtsal eğilime uyar, yani sizin ya da eşinizin dişleri erkenden çıkmışsa, bebeğinizin de öyle olması muhtemeldir. Bununla birlikte diş çıkarma belirtileri dişlerin kendisinden üç ay önce ortaya çıkabilir. Bu semptomlar çocuktan çocuğa değişir. Genelde diş çıkaran bebeklerin şu tecrübeleri yaşayacakları kabul edilmektedir.Salya akması: Birçok bebek salya akıtır. Diş çıkarma bunu daha da çok artırmaktadır